En Ucuz Ramazan Pidesi! Migros İnternetten Pide Alana 1.5 TL'ye Kapınıza Teslim Satacak

Ramazan ayının vazgeçilmezi olan pideler bu sene yüksek fiyatları ile vatandaşı mağdur ederken Migros pide fiyatları ile kampanyasını açıkladı. Migros Money kart sahipleri dikkat!

Finans 03.04.2022 - 16:30 03.04.2022 - 16:32 Gülcan Özer

Bu sene yükselen enflasyon rakamları nedeni ile Ramazan sofraları adeta alev alırken bazı şehirlerde 10 liraya kadar yükselen pide fiyatları da vatandaşı mağdur etmişti. Süreçte vatandaş ay sonunu getirmek ve bütçesini rahatlatmak adına kampanyalarını yakından takip ederken bu kampanyalardan birini de Migros açıkladı. 

Pandemi döneminde hastalık kapma endişesi ile vatandaşlar internetten alışveriş yapmaya başlarken online market uygulaması sayısı da artmıştı. Marketler oluşan büyük pazardan pay alabilmek adına online alışveriş yapan kişilere büyük indirimler sunarken bu indirimlerden birini de Migros başlattı. 

MİGROS PİDE FİYATI KAÇ TL, SANAL MARKET MONEY CARD SAHİPLERİNE İNDİRİMLİ PİDE KAÇ TL?

En ucuz Ramazan pidesini arayan kişilere Migros kapıya teslim indirim kampanyası başlattı! Ramazan pidesi normalde Migros sanal market üzerinden 8 liraya satılırken başlatılan kampanya ile bu fiyat 1,5 liraya çekildi. Düzenlenen kampanyadan sadece Money üyeliği olan ve kampanyaya kayıt yaptıran kişiler yararlanacak. Bu nedenle alışveriş yapmadan önce mutlaka kayıt olunması gerekiyor. 

migros pide fiyatı

Ucuz pide almak isteyen kişilerin tek yapmaları gereken 75 lira ve üzeri alışverişlerinde kendilerine verilen pide kodunu kullanmak olacak. Migros sanal market uygulaması üzerinden Money kartı olan kişiler bu sayede Ramazan pidesini 1,5 liraya alacaklar. Migros kampanyasına katılmak için büyük harflerle PİDE yazıp oluşturdukları mesajı 5818 numarasına göndermeleri ya da Migros uygulaması üzerinden kampanya bölümünde yer alan pide kampanyası için katıl butonuna basmaları yeterli olacak.

Haber Kaynağı: Emlak365.com

Yorumlar

Gelişmelerden Haberdar Olun

@