Ev Kirasını Peşin Ödemek İsteyenlere Faizsiz Toplu Para Kuveyt Türk'ten

Kuveyt Türk Katılım Bankası müşterilerinin finansman kullanımlarına aracılık ediyor. Bankanın sağladığı finansmanlardan bir tanesi de kira finansmanı.

Ev Kirasını Peşin Ödemek İsteyenlere Faizsiz Toplu Para Kuveyt Türk'ten

Uzun süreli kiralama süreçlerinde ev sahipleri yada dükkan sahipleri peşin ödeme avantajı sunuyorlar. Peşin kira ödemelerinde çok ciddi indirimler sağlayan ev sahiplerinin sunduğu imkanlardan yararlanmak isteyenler ise kredi veya finansman kullanma şansına sahipler.

Faiz ödemek istemeyenler için kira ödemelerine ayrı bir finansman sağlayan bankalardan birisi de Kuveyt Türk Katılım Bankası.

KUVEYT TÜRK KATILIM BANKASI'NDAN KİRA FİNANSMANI

Bankanın 2021 yılı finansman paketlerinde yer alan kira finansmanı peşin ödemeler için uygun finansman türüdür. Bir yıllık yada daha uzun süreli kira sözleşme ücretini peşin ödemek isteyenler bankaya başvuruda bulunarak finansman kullanabilirler.

Finansman kapsamında faiz ödemesi yapılmaz ancak ödemelere kar payı eklenir. Talep edilmesi durumunda bankanın sağladığı sürede uzun vadeli ödeme planı hazırlanır. Müşteriler banka temsilcisiyle oluşturulan ödeme planına göre aylık finansman borçlarını Kuveyt Türk Katılım Bankası'na öderler.

Kira Finansmanı Nedir?

Banka resmi sitesinden yapmış olduğu kısa bir bilgilednirme açıklamasında söz konusu kira finansmanın kullanım alanına dair bilgi verdi. İki madde de kria finansmanı açıklayan Kuveyt Türk Katılım Bankası'nın ilan ettiği özellikler şunlar;

* Kira Finansmanı, toplu kira ödemelerinin finanse edilmesini sağlayarak müşterilere ödeme kolaylığı sağlayan bir hizmettir.

* Kira finansmanı ile hem toplu ödeme yapmanın avantajına hem de geri ödemeyi uygun vade seçenekleriyle bankaya yapma kolaylığına sahip olursunuz.

GERİ ÖDEMELER NASIL YAPILACAK?

Kullanılan finansmanın ardından vatandaşlar bankanın sunduğu ödeme planı ve kar payı oranıyla geri ödemelerini yapacaklar. Vade süreci ve kar payı kişiye özel belirlenecek. Vatandaşlar kira finansmanı için başvurularını banka şubelerine giderek bizzat yapabilirler.

SONRAKİ HABER