Evine Eşya Alacaklara 5.000 TL Faizsiz Alışveriş Kredisi İş Bankası'ndan

Ev eşyası almak isteyenler alışverişlerini dijital kanallar üzerinden yapmak istediklerinde yüzde 0 faizli kredi kullanabilecekler. İş Bankası alışveriş kredisinde 5.000 TL limit imkanı sunuyor.

Evine Eşya Alacaklara 5.000 TL Faizsiz Alışveriş Kredisi İş Bankası'ndan

Evinine alışveriş yapmak isteyenler için 5.000 TL kredi İş Bankası'ndan. Ağustos ayı sonuna kadar geçerli kampanya kapsamında İş Bankası, müşterilerine yüzde 0 faizle kredi olanağı sağlayacağını açıkladı.

İŞ BANKASI'NDAN EV EŞYASI KREDİSİ

Farklı ev eşyası ihtiyaçları olanlar ancak nakit parası bulunmayan vatandaşlar için son dönemlerde alışveriş kredileri sağlanıyor. Çok sayıda banka tarafından sağlanan alışveriş kredisinde en dikkat çeken özellikler ise İş Bankası'nda.

Banka müşterilerinin resmi sitesinden açıkladığı alışveriş platformlarından alışveriş yapmaları durumunda, sunulan faizsiz kredi imkanlarından yararlanabilecekler. Peki İş Bankası hangi olanakları sağlıyor.

* İş Bankası müşterilerine alışveriş kredisini n11 adlı platformundan yapacakları alışverişlerde veriyor.

* Bankanın alışveriş kredisinde herhangi bir ek faiz bulunmuyor. Müşteriler yüzde 0 faizle kredilerini kullanabilecekler.

* Geri ödemelerde müşterilere 3 ay vade süreci sağlanıyor.

* Müşteriler 5.000 TL'ye kadar yaptıkları alışverişlerde İş Bankası kredisinden faydalanabilecekler.

Resmi sitesinde sağlanacak kredi olanaklarına dair İş Bankası bir kısa açıklama bulundu. "28 Mayıs – 31 Ağustos 2021 tarihleri arasında, ​n11.com’dan ​ yapacağınız 500 - 5000 TL arası alışverişlerde, İş Bankası İle Öde platformu üzerinden Ek Hesap kullanılabilir limitiniz dahilinde 3 ay varan vadelerde % 0 faiz ile Taksitli Ek Hesap fırsatı!"

NASIL KULLANILIR?

İş Bankası tarafından sağlanan kredilere başvurular alışveriş anında yapılır. Müşteriler n11'de beğendikleri ürünleri almak için sepete ekledikten sonra ödeme aşamasına geçecekler. Ödeme aşamasında yapılacak online başvuru banka tarafından anında değerlendirilecek. Bankanın onay vermesi durumunda kredi hemen kullanılacak ve ödeme planı oluşturulacak. Ödemeler ise aylık eşit taksitle 3 ay vade ile tamamlanacak.

SONRAKİ HABER