Ezber Bozan Hamle! Nakit Sıkışıklığı Olanlara Kredi Çekmeden İhtiyaçlarını Karşılama Müjdesi

QNB Finansbank sunduğu özel bir paket ile nakit ihtiyacı olanların ihtiyaçlarını kredi çekmeden karşılama fırsatı sunuyor.

Finans 12.11.2021 - 15:26 12.11.2021 - 15:26 Mustafa KARAGÖZ

Nakit ihtiyaçların karşılanmasına yönelik geliştirdiği ürünlerle dikkatleri her daim çekmeyi başaran QNB Finansbank, KMH konusunda da başarısından söz ettiriyor. İhtiyaç anında kredi çekmek istemeyenler, QNB Finansbank ek hesap ile ihtiyaçlarını karşılayabilirken aynı zamanda taksitli alışveriş avantajından da yararlanabiliyor.

QNB Finansbank, nakit ihtiyacı olduğunda kredilere sarılmak istemeyenler için kapsamlı bir KMH (kredi mevduat hesabı) ürünü geliştirdi. Hesabınızda yeterli para olmasa da nakit para çekebileceğiniz, kredi kartı limitiniz yetmediğinde taksitli alışveriş yapabileceğiniz bu hesapla birlikte hem ihtiyaçlarınızı düşük maliyetlerle karşılayabilecek; hem de size uygun ödeme planlamaları çerçevesinde zorluk çekmeden borcunuzu ödeyebileceksiniz. 

Nakit İhtiyacınız Olduğunda QNB Finansbank Yanınızda

Düşük tutarlı nakit ihtiyaçları, bireylerin belki de en çok zorlandığı bütçe sorunları arasında yer alıyor. Yüksek tutarlı ihtiyaçlarda kredi çekmek mantıklı iken belirli tutarın altındaki ihtiyaçlarda kredilerin yüksek maliyetlerine katlanmak beraberinde gereksiz masraflara yol açıyor.

Nakit ihtiyacınız olduğunda kredi çekmeden sorunu çözmek istiyorsanız QNB Finansbank KMH tam da size göre.

QNB Finansbank ek hesabınızla nakit gereksiniminizi kısa süreli olarak karşılayabilir, sadece borç ödeme vadesine göre düşük tutarda bir faiz ödeyerek bu gereksinimleri kolayca karşılayabilirsiniz.

Örneğin; 30 gün sonra ödemek üzere 1.000 TL’ye ihtiyacınız varsa nakit avans özelliğini kullanarak bu ihtiyacınızı hemen karşılayabilirsiniz. 30 günün sonunda yalnızca 1.023,76 TL ödeyerek kısa süreli almış olduğunuz bu borcu ödeyebilirsiniz.

İhtiyaç tutarına göre QNB Finansbank nakit avans taleplerinizi artırabilirsiniz. Ayrıca vadeyi kısa tuttukça ödeyeceğiniz toplam faiz tutarını da düşürebilirsiniz. Şöyle ki 1.000 TL tutarında kısa vadeli nakit avansınızı 30 günde değil de 15 günde öderseniz geri ödeme tutarınız 1.011,88 TL’ye kadar inmiş olur. Gördüğünüz üzere borç ödeme süreniz ne kadar kısa olursa faiz avantajınız da o derece fazla olmakta. 

QNB Finansbank KMH başvurusu için en yakın QNB Finansbank şubesinin kapısını aralayabilirsiniz. Ayrıca bankanın internet sitesinden ya da mobil uygulamasından da kolayca başvuruda bulunabilirsiniz. Hesabınız yoksa mobil uygulamada yer alan görüntülü görüşme ile hesap açma özelliğinden faydalanabilir, hesabınızı açar açmaz KMH başvurusunda bulunabilirsiniz. 

Gelişmelerden Haberdar Olun

@