Faiz Yok, 12 Ay Vade Var! 25 Bin Liraya Kadar Sıfır Faizli Kredi İçin Son Başvuru Günü 31 Ocak

İhtiyaç, taşıt ve konut kredisi faiz oranları değişti! Bankalar faiz oranlarını yükseltti, araba sahibi olmak isteyenlere bekledikleri müjdeyi Citroen verdi. Sıfır araba kampanyaları Ocak 2022!

Faiz Yok, 12 Ay Vade Var! 25 Bin Liraya Kadar Sıfır Faizli Kredi İçin Son Başvuru Günü 31 Ocak

Bankadan kredi çekmek isteyen kişiler yüksek faiz oranları nedeni ile büyük mağduriyet yaşarken faizlerdeki yükseliş ev ve araba sahibi olmak isteyen kişileri de olumsuz etkiledi. Bankaların faiz oranlarını yükseltmesi nedeni ile vatandaşlar mağdur olurken araç ve konut satış rakamları da büyük darbe aldı.

Düşen araba satışlarını canlandırmak isteyen firmalar kendi kampanyalarını başlatırken bu markalardan biride Citroen oldu. Citroen Ocak 2022 kampanyası ile sıfır araç almak iseyen müşterilerine faizsiz kredi çekme imkanı sundu. 12 ay vadeli sıfır faizli kredi veren Citroen daha yüksek tutarlı kredi ihtiyacı olan ya da uzun vadeli borçlanmak isteyen müşterilerine ise düşük faizli kredi paketleri hazırladı.

CİTROEN SIFIR FAİZLİ KREDİ KAMPANYASI: FAİZSİZ ARAÇ KREDİSİ DESTEĞİ 2022!

2022 senesinin açıklanan taşıt kredisi kampanyaları yakından takip edilirken bu kampanyalardan birini de Citren açıkladı. Citroen Ocak 2022 kampanyası ile müşterilerine 12 ay vadeli sıfır faizli taşıt kredisi çekme imkanı sundu. 25 bin TL faizsiz kredi desteği Citroen Berlingo modeli için sunulurken yine 2022 Berlingo Van modeli için de faizsiz kredi çekme imkanı tanındı.

citroen faizsiz kredi desteği

2022 Citroen Jumper modeli için ise 12 ay vadeli faizsiz kredi kampanyası için tanınan tutar 50 bin liraya yükseltildi. Citroen 2022 Jumper 2022 Jumpy & Jumpy Van Kobi Kampanyası kapsamında ise sıfır araba almak isteyen kişilere Citroen 40 bin TL sıfır faizli kredi kullanma imkanının yine 12 ay vadeli kredi çekme hakkı tanıdı.

FAİZSİZ KREDİ SON BAŞVURU TARİHİ NE ZAMAN DOLACAK, SIFIR FAİZLİ KREDİ NASIL ÇEKİLİR?

Başlatılan kampanya kapsamında faizsiz kredi çekmek isteyen kişilere 31 Ocak 2022 tarihine kadar başvuru yapma şartı getirildi. Kampanya son başvu tarihi 31 Ocak 2022 olarak ilan edilirken faizsiz kredi belirtilen tutarlar için sadece 12 ay vadeli olarak verilecek. Citroen yetkili satış bayileri üzerinden sıfır araç almak isteyen kişiler talep etmeleri halinde araçlarını alırken faizsiz kredi başvurusu yaparak arabalarını sıfır faizli olarak belirtilen rakamlara verilen destek sayesinde daha uygun koşullarda satın alacaklar.

SONRAKİ HABER