Faizler Dibe Çekildi, 1,35 İle Kampanya Başladı! ING Bank 20 Bin TL İhtiyaç Kredisi Veriyor!

İhtiyaç kredisi faizini bazı şartlarda aylık yüzde 1,35'e düşüren ING Bank nakit sıkışıklığı yaşayanlara düşük maliyetlerle finansman desteği vermeye devam ediyor.

Faizler Dibe Çekildi, 1,35 İle Kampanya Başladı! ING Bank 20 Bin TL İhtiyaç Kredisi Veriyor!

Türkiye'de artan nakit talepleri karşısında bankalar trarafından uygun maliyetlerle ihtiyaç kredisi kampanyaları yapılmaya devam ediliyor. Özel şartlarla hazırlanan bu ihtiyaç kredisi kampanyalarında çok düşük faizlerle karşılaşılması mümkün oluyor. Ancak vatandaşların bankaların ihtiyaç kredisi kampanyalarını kapsamlı bir şekilde araştırmaları gerekiyor.

ING Bank özel kredi kampanyaları ile Türkiye'de en çok dikkat çeken bankalardan birisi oldu. Dönem dönem ihtiyaç kredisini herhangi bir faiz talep etmeden müşterilerine verebilen ING Bank bunun yanında yine avantajlı faizlerle müşterilerini nakit olarak desteklemeyi sürdürüyor.

ING BANK 1,35 FAİZLİ İHTİYAÇ KREDİSİ KAMPANYASI

Türkiye'de yüksek enflasyon beraberinde yüksek faizi de getirirken bankaların kredi faizleri de doğru orantılı olarak yükseldi. Ancak ING Bank özel bir ihtiyaç kredisi kampanyası düzenleyerek müşterilerine aylık yüzde 1,35 faiz oranı ile ihtiyaç kredisi vermeye başladı. Bu kampanya kapsamında bazı özel şartları öne süren ING Bank, bu şartları kabul eden müşterilere bulamayacakları imkanı sonuna kadar veriyor.

Turuncu Ekstra kampanyası kapsamında ihtiyaç kredisi çeken müşteriler ekstra kazançlarla kredi faizlerini düşürüyorlar. Turuncu Ekstra Kart ile aylık 1.000 TL harcama yapan ING Bank müşterileri alacakları nakit iade ile 20 Bin TL'ye kadar çektikleri ihtiyaç kredilerinin faizini aylık yüzde 1,35'e düşürüyorlar.

20 BİN TL İHTİYAÇ KREDİSİ HESAPLAMA!

ING Bank'tan aylık yüzde 1,35 faizli ihtiyaç kredisi kullanmak isteyenlerin en çok merak ettikleri bu krtedi ürününün maliyetinin ne kadar olacağı oluyor. Bu krediyi kullanan müşteriler 36 ay vadeli 20 Bin TL ihtiyaç kredisi çektiklerinde aylık taksitleri 738 TL oluyor.

Vade süresi boyunca ihtiyaç kredisi geri ödemelerini herhangi bir aksamaya mahal vermeden yapan ve gecikmeye düşerek gecikme faizleri ve cezalarıyla karşılaşmayan müşteriler bankaya toplamda 26.552 TL tutarında ödeme yapmış oluyorlar.

ING Bank'ın avantajlı ihtiyaç kredisi kampanyasını kullanan müşteriler 3 yıllık toplam vade süresinde 20 Bin TL'lik ana para haricinde faiz ve masraf olarak yalnızca 6.552 TL ödeme yapmış oluyorlar.

ing bank ihtiyaç kredisi hesaplama

ING BANK İHTİYAÇ KREDİSİ BAŞVURUSU NASIL YAPILIR?

ING Bank'tan ihtiyaç kredisi kullanmak isteyen müşteriler bu kredi başvurularını nasıl yapacaklarını merak ediyorlar. Bu kredi başvuruları ING Bank'ın tüm kanallarından yapılabiliyor. Banka şubeleri, mobil şube ve internet şubesi üzerinden ihtiyaç kredisi başvuruları alınabiliyor.

SONRAKİ HABER