Faizsiz 20 Bin TL Kredi! Yılın Kredi Kampanyasını QNB Finansbank Başlattı!

Finansman sorunu yaşayanlara QNB Finansbank'tan maliyetsiz kredi müjdesi geldi. QNB Finansbank müşterileri maliyetsiz bir şekilde 20 Bin TL'ye kadar kredi kullanabilecekler. 

Finans 03.10.2021 - 17:59 03.10.2021 - 18:18 Engin Uzunoğlu

Türkiye'de finansman sorunu hemen hemen her kesin için önemli bir ekonomik problem olmaya devam ediyor. Vatandaşlar maliyetsiz bir şekilde nakit ihtiyaçlarına çözüm arıyorlar. Ancak bankalar da maliyet olmadan nakit desteği vermeyi pek benimsemiyorlar. Yalnızca bazı bankalar özel kredi kampanyaları ile sıfır faizli kredi ile müşterilerine nakit desteği sağlıyorlar. Bu bankalardan birisi de müşterilere bu imkanı sağlayan QNB Finansbank oldu.

QNB FİNANSBANK FAİZSİZ KREDİ KAMPANYASI

Faizsiz kredi veren bankalar arasında QNB Finansbank da bir süredir yerini almıştı. KOBİ müşterilerine özel bir kredi kampanyasını devreye sokan QNB Finansbank nakit problemi yaşayan KOBİ müşterilerine düşük maliyetli finansman desteği sağlıyor. QNB Finansbank tarafından bir açıklama yapılarak kampanyaya ilişkin tüm detaylar kamuoyuna aktarıldı.

faizsiz kredi-2

SÖZÜNE BEDAVA KREDİ KAMPANYASI

QNB Finansbank tarafından uygulamaya sokulan faizsiz kredi kampanyası olan Sözüne Bedava Kredi Kampanyası ile KOBİ müşterilerine maliyet talep edilmeden kredi desteği veriliyor. Kampanya kapsamında bankacılık işlemlerini QNB Finansbank ile yapmaya söz veren KOBİ'lere 20 Bin TL'ye kadar faizsiz kredi veriliyor. 

12 AY VADELİ FAİZSİZ KREDİ QNB FİNANSBANK'TA

Sözüne Bedava Kredi Kampanyası'nın mali şartları da QNB Finansbank tarafından açıklandı. Buna göre KOBİ müşterilerinin çekebilecekleri faizsiz kredinin vadesi 12 ay olabiliyor. KOBİ müşterileri en fazla 20 Bin TL faizsiz kredi talep edebiliyorlar. Bu kredi için KOBİ müşterileri vade süresi boyunca QNB Finansbank'a herhangi bir şekilde faiz ödemesi yapmıyorlar. Ekstra maliyet gerektirmemesi nedeniyle de oldukça cazip olan bu kredi kampanyasına KOBİ'ler tarafından yoğun bir ilgi gösteriliyor. 

QNB FİNANBANK 20 BİN TL FAİZSİZ KREDİ BAŞVURUSU NASIL YAPILIR?

QNB Finansbank'ın KOBİ müşterilerine yönelik verdiği faizsiz kredi için başvuru işlemlerinin nasıl yapılacağı merak ediliyor. Müşteriler bankanın internet sitesi üzerinden “Hemen Başvur” butonunu kullanarak faizsiz kredi başvurusu yapabiliyorlar. Ayrıca faizsiz kredi başvuruları QNF Finansbank şubeleri tarafından da kabul ediliyor. Bu iki başvuru yolunu tercih etmeyenler için de banka tarafından alternatif başvuru yolları açıklandı. Müşteriler çağrı merkezi, mobil şube ve internet şubesi üzerinden de faizsiz kredi başvurusu yapabiliyorlar.

Gelişmelerden Haberdar Olun

@