Faizsiz Kredi, 50 Bin TL Nakit İndirim! Renault, Dacia, Peugeot Şubat 2022 Araba Kampanyaları Belli Oldu!

Şubat ayının başlamasıyla beraber otomobil firmaları da Şubat 2022 araba kampanyalarını açıklamaya başladılar. Şubat ayında Renault, Peugeot ve Dacia firmaları hangi imkanlarla araç satacaklar?

Finans 01.02.2022 - 19:36 01.02.2022 - 19:36 Engin Uzunoğlu

Sıfır kilometre otomobil satın almak için Şubat ayının araba kampanyalarını merak edenlere bazı firmalardan güzel haberler gelmeye başladı. Şu an itibariyle tüm firmalar Şubat ayına ilişkin araba kampanyalarını açıklamadılar. Ancak bazı firmalar rakiplerine göre hızlı davranarak Şubat ayına ilişkin araba kampanyalarını duyurdular. Bu firmalar arasında ise Renault, Peugeot ve Dacia başı çekiyor. Bu 3 firma yeni kampanyalar ile müşterilere sıfır kilometre otomobil alımlarında yeni imkanlar veriyorlar. 

ARABA KAMPANYALARI ŞUBAT 2022

Otomobil sektöründe 2022 yılının başlangının sona ermesini, fiyat dengesinin oturmasını ve firmaların satış politikalarının netleşmesini bekleyen çok sayıda vatandak Ocak ayında sıfır kilometre otomobil satın alma taleplerini Şubat ayına ertelemişlerdi. Merakla firmaların Şubat ayı araba kampanyaları bekleniyordu. Türkiye'de firmaların düzenledikleri araba kampanyalarının çok özel bir anlamı bulunuyor. Yüksek olan otomobil fiyatlarına karşın avantajlı imkanlarla müşteriler araç satın alma imkanı buluyorlar. Standart fiyat listesinden her hangi bir imkandan yararlanarak otomobil satın almanın maliyeti vatandaşlara çok yüksek oluyor. Bundan dolayı da araba kampanyalarının açıklanması heyecanla bekleniyordu...

RENAULT ARABA KAMPANYALARI ŞUBAT 2022

renault araba kampanyaları-3

Renault tarafından açıklanan ve Şubat ayının sonuna kadar devam edecek olan araba kampanyaları ile müşterilere iki ayrı modelde 25 Bin TL ve 50 Bin TL indirim imkanı verildi. Firmanın yaptığı kampanya açıklamasında yer alan bilgilere göre Şubat ayı süresince 2021 model Renault Yeni Captur versiyonlarını satın alacak müşterilere 25 Bin TL indirim yapılacak.

Renault'un kampanya kapsamına soktuğu bir diğer model ise 2021 model Renault Zoe oldu. Bu otomobilin versiyonlarını satın alan müşterilere firma tarafından 50 Bin TL indirim imkanı tanınıyor. Bu sıfır kilometre otomobili satın alanlar 50 Bin TL'lik net bir indirimden yararlanma imkanı bulacaklar.

PEUGEOT ARABA KAMPANYALARI ŞUBAT 2022

peugeot araba kampanyaları-2

Şubat ayının en net araba kampanyasını açıklayan firma ise fransız devi Peugeot oldu. Tüm modoller için faizleri sıfırlayan Peugeot, müşterilere her araç için ayrı miktarlarda olmak üzere kredi desteğini faizsiz bir şekilde sunuyor. Bu imkandan yararlanıp Peugeot model bir sıfır kilometre araç alacak olan müşteriler kullandıkları krediler için tek kuruş faiz ödemesi yapmayacaklar. Üstelik Şubat ayı için kredi desteği alarak sıfır kilometre Peugeot marka bir otomobil sahibi olanlar ödemelere Mayıs ayında başlayacaklar.

Peugeot tarafından yapılan kampanya açıklamasına göre müşteriler Şubat ayı boyunca Peugeot 208 için 50 Bin TL krediyi, Peugeot 508 için 100 Bin TL krediyi, Peugeot SUV 2008 için 100 Bin TL krediyi, Peugeot SUV 3008 için 100 Bin TL krediyi, Peugeot SUV 5008 için 140 Bin TL krediyi faizsiz olarak kullanabilecekler.

DACİA ARABA KAMPANYALARI ŞUBAT 2022

dacia duster-2

Şubat ayına dair araba kampanyalarını en erken açıklayan firmalardan birisi de Dacia oldu. Facia'nın Şubat ayına özel açıkladığı araba kampanyalarına göre 2021 model Dacia Yeni Duster versiyonlarını satın alan müşterilere 13 Bin TL indirim yapılacak. Ayrıca 2021 ve 2022 model Dacia marka sıfır kilometre otomobil satın alırken takas seçeneğini kullanan müşterilere ek olarak 3.000 TL takas indirimi yapılıyor.

Yorumlar

Gelişmelerden Haberdar Olun

@