Faizsiz Kredi Müjdeleri Peş Peşe Geldi! Akbank Masrafsız, Sıfır Faizli 5 Bin TL Hoş Geldin İhtiyaç Kredisi Veriyor

En ucuz kredi arayan kişilere Akbank faizsiz, masrafsız hoş geldin kredisi müjdesi verdi. Akbank faizsiz kredi veriyor mu, faizsiz kredi başvurusu nereden yapılır, özür kredisi nedir?

Finans 29.09.2021 - 11:45 29.09.2021 - 11:48 Gülcan Özer

Akbank faizsiz kredi müjdesi verdi!Bankaların ihtiyaç kredisi faiz oranları rekora yükselirken vatandaş ay sonunu getirmek için ucuz kredi arayışına başlamıştı. Süreçte pek çok banka yeni müşteri edinmek amacı ile farklı kampanyalar başlatırken Akbank Hoş Geldin Kredisi kampanyası ile faizsiz kredi verileceğini açıkladı. 

Sisteminde yaşadığı sorunlar nedeni ile özür kredisi haberleri ile uzun süre gündemde kalan Akbank faizsiz kredi açıklaması yaptı. Yapılan açıklama ile ilk kez Akbank'lı olan kişilere sıfır faizli, masrafsız ihtiyaç kredisi desteği sağlanacağı ilan edildi. Söz konusu kampanya sadece 5 bin liraya kadar olan kredi talepleri için geçerli olacak. 

AKBANK FAİZSİZ KREDİ VERİYOR MU?

Evet, yapılan yeni duyuru ile beraber Akbank tarafından sıfır faizli kredi desteği sağlanacağı ilan edildi. Söz konusu faizsiz kredi desteğinden ne yazık ki hali hazırda Akbank müşterisi olan ve Akbank hesabı olan kişiler yararlanamayacak. Sıfır faizli ve masrafsız ihtiyaç kredisi başvuruları sadece ilk kez Akbank hesabı açacak olan kişilere açık olacak. 

Akbank faizsiz kredi kampyanyası için resmi internet sitesi üzerinden yapılan duyuruda "Kredi teklifi ilk defa ve uzaktan müşterimi edinimi sürecinden Akbanklı olan müşteriler için geçerlidir. Kredi başvurusu yeni müşteri edinimi esnasında müşterilerimiz tarafından iletilmelidir. Kurye süreci ile işlemlerini tamamlayacak olan müşteriler, belge işlemleri tamamlandıktan sonra Akbank Mobil'e girerek krediye başvurabilirler" denilerek söz konusu kredi başvurusunun sadece uzaktan müşteri edinimi sürecinden yararlanarak Akbank'lı olan kişilere açık olduğu duyuruldu. 

akbank-hoşgeldin-kredisi

AKBANK FAİZSİZ KREDİ BAŞVURUSU NEREDEN YAPILIR, NASIL ALINIR?

Sıfır faizli ve masrafsız olarak verilecek olan kredi başvurusundan yararlanmak isteyen kişiler başvurularını sadece Akbank uzaktan müşteri edinimi başvurusu yapmaları halinde kullanabilecekler. 

akbank-uzaktan-kredi-kampanyası

5 BİN TL FAİZSİZ KREDİ HESAPLAMA İLE AYLIK TAKSİT KAÇ TL OLACAK?

12 ay vadeli olarak verilecek olan kredi paketinden yararlanan kişilerin aylık ödemeleri 416,67 TL olarak gerçekleşecek. Kredi çeken kişiler Akbank faizsiz kredi desteği sayesinde hem sıfır faizli kredi çekecekler hem de hiç masraf ödemeyecekler. Akbank kredi başvurusu yapmadan önce mutlaka Akbank mobil indirilerek, mobil uygulama üzerinden "Akbanklı olmak istiyorum" adımından uzaktan müşteri olunması gerekiyor.

Gelişmelerden Haberdar Olun

@