Fiat Egea Hybrid Lansman Kampanyası! Yarısını Peşin Kalanını 1 Yıl Sonra Öde!

Sıfır kilometre otomobil satın almak isteyenlere Fiat tarafından çok özel bir fırsat verildi. Fiat Egea Hybrid lansman kampanyası ile otomobil fiyatının yarısı şimdi kalanı 1 sene sonra ödenebiliyor.

Finans 13.05.2022 - 02:10 13.05.2022 - 02:10 Engin Uzunoğlu

Türkiye'de otomobil firmaları sıfır kilometre araç satışlarında oldukça sıkıntılı bir süreçten geçiyorlar. otomobil satışlarını arttırmak isteyen firmalar araba kampanyaları ile müşterilere önemli imkanlar sağlıyorlar. Mayıs ayının en özel araba kampanyasını ise Fiat düzenledi. Fiat tarafından düzenlenen kampanya ile müşterilere 1 yıl sonra ödeme imkanı veriliyor. 

FİAT EGEA HYBRİD LANSMAN KAMPANYASI

Fiat Egea Hybrid için lansman kampanyası açıklandı. Buna göre müşteriler otomobilin fiyatının yarısını peşin olarak ödeyecekler. Kalan yarısı için ise müşterilere kredi imkanı sağlanacak. Bu kredinin ilk taksiti ise 1 yıl sonra başlayacak. Müşteriler bu şekilde 1 yılo ödemesiz dönem avantajı ile sıfır kilometre Fiat Egea Hybrid satın alabilecekler.

Firma tarafından lansman kampanyasının ayrıntıları da açıklandı. Müşterilere kampanya kapsamında uygulanacak olan faiz oranı araç fiyatı, kredi koşulları ve müşteriye göre değişiklik gösterebilecek. Ayrıca kampanya içerisinde müşterilere alternatif bir seçenek daha sunuluyor. Müşteriler eşit ödemeli 10 Bin TL krediyi 12 ay vadeli ve aylık yüzde 1,99 faizli olarak kullanabilecekler. Kredi kampanyalarından yararlanabilmek için müşteriler satın alacakları otomobillere "Marka Kasko" yaptırmak zorunda olacaklar.

ÖRNEK KREDİ MALİYETİ!

Fiat tarafından kampanmya kapsamında uygulanacak olan kredi koşulunun örnek maliyetleri de açıklandı. Buna göre Fiat Egea Sedan Lounge 1.5 T4 Hybrid 130 HP AT model otomobil 569.900 TL'ye satılıyor. Bu otomobili satın almak isteyen müşteriler önce 284.950 TL peşin ödeme yapacaklar. Ardından da 284.500 TL de kredi kullanacaklar. 12 ay vadeli olan bu kredinin ilk taksiti 1 yıl sonra yani Mayıs 2023'te ödenmeye başlanacak. Bu kredi için müşteriler toplamda 383.938 TL geri ödeme yapacaklar. Kredinin yıllık maliyetinin yüzde 28 olacağı bildirildi.

Emlak365.com

Yorumlar

Gelişmelerden Haberdar Olun

@