Fibabanka’dan Büyük Fırsat! Düşük Faiz Oranları ile Birlikte Konut Kredisiyle Ev Sahibi Olmak Çok Daha Kolay!

Fibabanka tarafından yapılan açıklamada düşük faiz oranları ile konut kredisi imkanı tanıtılmıştır. Bu düşük faiz oranları ile birlikte son derece uygun koşullarda ev sahibi olmak mümkündür.

Finans 01.05.2022 - 23:23 01.05.2022 - 23:25 Duygu Dilan Duman

Fibabanka tarafından yapılan açıklamada konut kredisi faiz oranları düşürülmüştür. Bu sayede kişiler son derece uygun koşullar altında konut kredisi alabilirler. Konut alınırken en çok ihtiyaç duyulan şey kesinlikle toplu miktarda nakit paradır. Nakit para bulmak bazı zamanlarda oldukça zor olabilmektedir. Bu noktada devreye giren Fibabanka, uygun faiz oranları ile birlikte konut kredisi vererek kişilerin hayallerini süsleyen evleri satın almasını sağlamaktadır. Bu sayede kişiler hem barınma ihtiyaçlarını giderebilir hem de en güzel yatırım türlerinden biri olan gayrimenkul yatırımı da yapmış olurlar.

Fibabanka Konut Kredisi Başvurusu Nasıl Yapılır?

Fibabanka konut kredisi başvurusu yapacak kişilerin bu kredi türünü dikkatli şekilde araştırması gereklidir. Dikkatli şekilde araştırma yaparak kredinin koşullarının ve kredinin detaylarının öğrenilmesi kişilerin yararına olacaktır. Bu sayede kredi alınırken daha bilinçli ve programları hareket edilmiş olur. Fibabanka konut kredisi alacak kişilerin, banka tarafından belirlenen bazı şartları da sağlıyor olması gereklidir. Bu şartları sağlamayan kişiler ne yazık ki kredi alamazlar. Bu şartlar aşağıdaki gibidir:

  • 18 yaşından büyük olmak
  • Kredi notunun yüksek olması
  • Kişinin gelirini belgelendirebiliyor olması
  • Kişi evli ise eş rızasının olması
  • Satın alınacak konutun tapuda mesken olarak geçmesi

Belirtilen şartları sağlayan kişiler, kendilerine en yakın banka şubesine giderek kredi başvurusu yapabilirler. Kredi başvurusu yapmadan önce kişilerin tamamlaması gereken bazı evraklar vardır. Bu evraklar da banka tarafından belirlenmektedir ve aşağıdaki gibidir:

  • Nüfus cüzdanı
  • İkametgah belgesi
  • Tapu fotokopisi
  • Gelir beyan belgesi

Fibabanka Konut Kredisi Faiz Oranları Ne Kadar?

fibabanka-2

Fibabanka konut kredisi güncel faiz oranı %2,46’dır.

Fibabanka En Fazla Ne Kadar Konut Kredisi Veriyor?

Fibabanka en fazla satın alınacak konutun ekspertiz değerinin %80’i kadar kredi vermektedir.

Fibabanka Konut Kredisi En Uzun Vade Oranı Ne Kadar?

Fibabanka konut kredisi en uzun vade oranı 360 ay olarak belirlenmiştir.

Yorumlar

Gelişmelerden Haberdar Olun

@