387 TL Taksitle 10 Bin TL İhtiyaç Kredisi Veriliyor! İş Bankası'ndan Hemen Onay, Anında Ödeme!

İş Bankası tarafından müşterilere cazip faiz oranı ve uygun ödeme planları ile ihtiyaç kredisi verilmeye başlandı. İş Bankası ihtiyaç kredisi başvurusu nasıl yapılır?
387 TL Taksitle 10 Bin TL İhtiyaç Kredisi Veriliyor! İş Bankası'ndan Hemen Onay, Anında Ödeme!

Acil nakit ihtiyacı yaşayanlar finansman arayışlarını sürdürürken kendilerine en uygun ihtiyaç kredisini veren bankaları öğrenmek için detaylı bir inceleme yapıyorlar. Bankaların ihtiyaç kredisi kampanyalarını didik didik eden vatandaşlar en uygun maliyeti bulmak için yoğun bir gayret gösteriyorlar.

İŞ BANKASI İHTİYAÇ KREDİSİ KAMPANYASI

Bankacılık piyasasında şu anda uygulamada olan ihtiyaç kredisi kampanyaları içerisinde uygun olarak değerlendirilebilecek bir ihtiyaç kredisi kampanyası da İş Bankası tarafından yapılıyor. İş Bankası müşterileri bankalarına başvurmaları halinde hem uygun faizle kredi kullanabiliyorlar hem de cazip ödeme seçenekleri ile avantajlı bir şekilde finansman desteği alabiliyorlar.

KİŞİYE ÖZEL ESNEK TAKSİTLİ GERİ ÖDEME

İş Bankası tarafından yapılan ihtiyaç kredisi kampanyası açıklamasına göre müşterilere kredi verilirken en çok dikkat edilen nokta ise bütçe yormayan ödeme planları oluyor. İş Bankası ihtiyaç kredisi verdiği müşterilerine farklı ödeme seçeneklerini sunuyor. Bu ödeme seçeneklerini değerlendiren müşteriler tercihlerine göre kredi geri ödemelerini aylık eşit taksitli veya kişiye özel esnek taksitli olarak yapabiliyorlar.

İSTEYENE 3 AY ÖDEMESİZ DÖNEM

İş Bankası ihtiyaç kredisi kampanyasının bir diğer avantajı olarak ise 3 ay ödeme erteleme açıklandı. Müşteriler ihtiyaç kredisi kullandıklarında talep etmeleri durumunda kredi geri ödemelerine 3 ay sonra başlayabiliyorlar. 3 aylık ödemesiz dönem ise toplam vade süresinden düşülüyor. 36 ay vade ile çekilen bir ihtiyaç kredisi 33 ay eşit taksitler halinde geriye ödenebiliyor.

10 BİN TL İŞ BANKASI İHTİYAÇ KREDİSİ HESAPLAMA!

İş Bankası'ndan ihtiyaç kredisi kullanan müşterilere banka tarafından aylık yüzde 1,60 kredi faizi uygulanıyor. 36 ay vadeli 10 Bin TL ihtiyaç kredisi çeken müşteriler bankaya her ay 387 TL kredi taksiti ödüyorlar. Bu kredinin toplam maliyeti ise 13.943 TL olarak açıklandı.

387 TL Taksitle 10 Bin TL İhtiyaç Kredisi Veriliyor! İş Bankası'ndan Hemen Onay, Anında Ödeme!

İŞ BANKASI İHTİYAÇ KREDİSİ BAŞVURUSU NASIL YAPILIR?

İş Bankası ihtiyaç kredisi başvurusu farklı yollardan yapılabiliyor. İşCep'e giriş yapan müşteriler “Krediler” menüsünde “Kredi Başvurusu Yap” alanına tıklayarak “Anında Kredi” seçimi ile ihtiyaç kredisi başvurusunda bulunabiliyorlar.

İnternet şubesi üzerinden kredi başvurusunda bulunmak isteyen müşteriler sayfanın sağ üst köşesinde bulunan “Hemen Başvur” butonunu tıklayarak kredi başvurusu taleplerini gerçekleştirebiliyorlar.

İş Bankası ayrına internet sitesi, SMS ve ATM üzerinden de ihtiyaç kredisi başvurusu kabul ediyor.