500 TL'den 5.000 TL'ye Kadar Faiz Yok! İş Bankası'ndan Faizsiz Dijital Kredi

İş Bankası 500 TL ile 5000 TL limitle kullanılabilecek alışveriş ihtiyaç kredisi faiz oranını yüzde 0 olarak açıkladı. İşte İş Bankası'nın faizsiz kredi kampanyası.
500 TL'den 5.000 TL'ye Kadar Faiz Yok! İş Bankası'ndan Faizsiz Dijital Kredi

İş Bankası faizsiz kredi kampanyasını Ağustos 2021 itibariyle duyurdu. Bankanın özel bir alışveriş sitesinde geçerli olmak üzere sağladığı faizsiz kredi ile 500 TL'den 5.000 TL'ye kadar kredi kullanımı mümkün olacak.

Alışveriş ihtiyacı olan ve faizsiz krediyle ödemek isteyenler için vadeli ödeme planı sunan İş Bankası Faizsiz Kredi Kampanyası hakkında ilan edilen özellikle sizlerle.

İŞ BANKASI'NDAN FAİZSİZ KREDİ KAMPANYASI

Türkiye'nin en popüler alışveriş sitelerinin başında gelen n11, İş Bankası ile bir anlaşma imzaladı. N11 ile banka arasında sağlanan kredi anlaşması kapsamında alışveriş sitesi üzerinden yapılacak alışverişlerde dijital kredi başvurusu yapılabilecek. Müşteriler almak istedikleri ürünleri ödeme aşamasında İş Bankası hızlı kredi için başvuru yapabilecekler. Anında değerlendirilecek kredi için onay çıkarda ödemeler İş Bankası faizsiz kredi olarak ödenebilecek. Ödemelerin ardından ise müşteriler sunulan ve kendilerinin tercih ettikleri vade sürecinde kredi ödemelerini tamamlayacaklar.

500 TL'den 5.000 TL'ye Kadar Faiz Yok! İş Bankası'ndan Faizsiz Dijital Kredi

Alışveriş aşamasında yapılacak başvurularda, ihtiyaç kredisi yerine taksitli nakit avans seçeneği de mevcut. Kredi kullanmak istemeyenler taksitli nakit avans seçeneklerini tercih edebilecekler.

İş Bankası faizsiz 5.000 TL kredi için yaptığı açıklamasında müşterilerine "28 Mayıs – 9 Ağustos 2021 tarihleri arasında, ​n11.com’dan ​ yapacağınız 500 - 5000 TL arası alışverişlerde, İş Bankası İle Öde platformu üzerinden Ek Hesap kullanılabilir limitiniz dahilinde 3 ay varan vadelerde % 0 faiz ile Taksitli Ek Hesap fırsatı!" bilgisini verdi.

Taksitli Nakit Avans Nasıl Kullanılır?

Müşterilerin kredi kullanım aşamasında taksitli avans seçeneğini tercih etmeleri durumunda başvuru ekranı üzerinde ki seçenekleri izleyecekler. Bu kapsamda sepet tutarı kadar anında kredili mevduat hesabı kullanılabilir limitinizden taksitli kullanım yapılabilir. Ek hesabı olmayanlar ise İş Bankası dijital kanalları üzerinden ek hesap açarak ve/veya yeterli limitiniz yoksa limit artışı yaparak alışverişlerini tamamlayabilirler.

500 TL'den 5.000 TL'ye Kadar Faiz Yok! İş Bankası'ndan Faizsiz Dijital Kredi

KREDİ ÖZELLİKLERİ NELER NASIL KULLANILIR?

n11 sitesinden alışveriş yapan vatandaşlar sepetlerinde yer alan ürünlerin ödemesi sırasında İş Bankası Dijital Kredisi için başvuru yapacaklar. Başvuruya onay çıkması durumunda sepet tutarı kadar limitle kredi sağlanacak. Geri ödemeler ise 3 aya kadar taksitlendirilecek.

İş Bankası alışveriş kredisini yüzde 0 faiz, 3 ay vade ve 5.000 TL limitle sağlayacaklar.