Başvurusunu kaçırmayın: Günde 1 paket sigara eksik içene Ziraat Bankası 20 bin TL ihtiyaç destek kredisi verecek!

Sigara tiryakilerine sigarayı bıraktıracak kampanya açıklandı! Günde 1 paket sigara fiyatına 20 bin TL destek kredisi ile nakit paraya ihtiyacı olanlara devlet bankasından fırsat sunuldu. Ziraat Bankası ihtiyaç kredisi...

Günde 1 paket sigara eksik içene Ziraat Bankası 20 bin TL ihtiyaç destek kredisi verecek!

Kamu bankaları vatandaşın nakit paraya olan ihtiyaçlarını karşılamak için her zaman olduğu gibi bir kere daha devreye girdi. Türkiye'nin en büyük ve güvenilir bankaları arasında ilk sırada yer alan Ziraat Bankası destek kredisi paketi ile sigara tiryakilerine müjdeli haberi verdi. 

Bankadan ihtiyaç kredisi çekmek istiyorum diyen kişilere en uygun kredi teklifini Ziraat Bankası sunarken en düşük kredi faiz oranı yüzde 1,55 olarak duyuruldu. Sigara içen kişilere ise günde 1 paket sigara fiyatına tam 20 bin TL nakit para desteği sunuldu. 

EN UYGUN KREDİ HANGİ BANKADA, EN DÜŞÜK İHTİYAÇ KREDİSİ FAİZ ORANI YÜZDE KAÇ?

İhtiyaç kredisi çekmek istiyorum diyen kişiler için bankaların Ağustos ayı ihtiyaç kredisi kampanyaları peş peşe açıklanırken en uygun kredi teklifini sunan banka ise Ziraat Bankası oldu. Aynı zamanda sahip olduğu aktif büyüklüğü ile rakiplerini geride bırakmayı başaran Ziraat Bankası ay sonunu getirmekte zorlanan müşterilerine yeni kredi teklifini sundu. 

Başvurusunu kaçırmayın: Günde 1 paket sigara eksik içene Ziraat Bankası 20 bin TL ihtiyaç destek kredisi verecek!

Çalışanın artısı tüketici kredisi kampanyası ile 25 bin TL'ye kadar olan kredi paketinde faiz oranı yüzde 1,55 olarak uygulanırken bu oran ile Ziraat Bankası Ağustos ayının şu an itibari ile en uygun kredi veren bankası olarak ilk sırada yer aldı. 

Başvurusunu kaçırmayın: Günde 1 paket sigara eksik içene Ziraat Bankası 20 bin TL ihtiyaç destek kredisi verecek! - Resim : 2

GÜNDE 1 PAKET SİGARA FİYATINA, 20.000 TL İHTİYAÇ KREDİSİ NASIL ÇEKİLİR?

Sigara tiryakilerinin sigarayı bırakmasına yardımcı olacak Ziraat Bankası ihtiyaç kredisi kampanyası ile günde sadece 1 paket sigara fiyatına tam 20 bin TL ihtiyaç kredisi desteği sağlanacak. İhtiyaç kredisi çekmek isteyen kişiler için 36 ay vadeli 20.000 TL ihtiyaç kredisi paketinde aylık kredi ödemesi 776,80 TL olarak hesaplanırken günlük taksit tutarı ise 26 TL olarak hesaplanıyor. Bu da günlük 1 paket sigara fiyatına tam 20 bin TL destek kredisi çekilebilmesi anlamına geliyor. 

Başvurusunu kaçırmayın: Günde 1 paket sigara eksik içene Ziraat Bankası 20 bin TL ihtiyaç destek kredisi verecek! - Resim : 3

ZİRAAT BANKASI İHTİYAÇ KREDİSİ BAŞVURUSU NEREDEN, NASIL YAPILIR?

Acil para lazım diyenlere Ziraat Bankası ihtiyaç kredisi paketi ile nakit para desteği sağlarken, kredi başvurusu Ziraat Bankası mobil şube uygulaması, internet sitesi ve internet şubesi yanı sıra tüm Ziraat Bankası şubeleri üzerinden şahsen de yapılabilmektedir.