Denizbank 5000 TL faizsiz nakit parayı borç para gibi şubeye gitmeden veriyor! Acil para arıyorum diyen eşten, dosttan istemesin, Denizbank'tan alsın

Ay sonunu getirmek için nakit para desteğine ihtiyaç duyan ve borç para arayan kişilere aradıkları destek Denizbank'tan geldi. Denizbank faizsiz kredi kampanyası kapsamında acil nakit para arıyorum diyen müşterilerine sıfır faizli 5.000 TL taksitli nakit avans veriyor!

Denizbank 5.000 TL faizsiz nakit parayı borç para gibi şubeye gitmeden veriyor!

Yükselen faturalar ve gıda harcamaları memur, emekli ve asgari ücretli çalışanlar gibi sabit gelirli kişilerin ay sonunu getirmelerini zorlaştırmıştı. Özellikle de bu dönemde vatandaşların nakit para ihtiyaçları katlanarak artarken bankalar kredi musluklarını açtı. 

Pandemi döneminde bankacılık hizmetlerini kullanan kişi sayısı büyük bir hızla artarken bankalar yeni müşteri edinmek için adeta birbirleri ile yarışmaya başlamıştı. Özellikle de bu dönemde hayata geçirilen uzaktan müşteri edinimi süreci bankalar arasında büyük bir yarış yaşanmasına neden olurken Denizbank bu yarışa 5 bin TL faizsiz borç para sözü ile dahil oldu. 

DENİZBANK 5000 TL NAKİT AVANS! 

Denizbank faizsiz taksitli nakit avans kampanyası ile acil paraya ihtiyacı olan müşterilerine 5 bin liraya kadar sıfır faizli borç para desteği sağlayacağını ilan etti. Bankanın resmi internet sitesi üzerinden yapılan duyuruda aranılan şartları yerine getiren kişilere 5 bin liraya kadar sıfır faizli taksitli nakit avans verileceği ilan edildi. Kampanyadan yararlanan kişilere faizsiz taksitli nakit avans desteğinin yanı sıra 1 yıllık BluTV üyeliği desteği de verilecek. 

Denizbank 5000 TL faizsiz nakit parayı borç para gibi şubeye gitmeden veriyor! Acil para arıyorum diyen eşten, dosttan istemesin, Denizbank'tan alsın

DENİZBANK FAİZSİZ TAKSİTLİ NAKİT AVANS KAMPANYASI BAŞVURU ŞARTLARI NELER?

Düzenlenen kampanyadan yararlanarak faizsiz taksitli nakit avans çekmek isteyen kişilerin aranılan belirli şartları yerine getirmesi gerekiyor. Düzenlenen kampanyadan sadece Denizbank internet sitesi ya da kampanya döneminde Mobil Deniz uygulaması üzerinden ilk kez Denizbank müşterisi olup, yine Mobil Deniz’den kredi kartı başvurusunda bulunan kişiler yararlanabilecekler. 1 Eylül 2022 tarihi itibari ile başlayan kampanya 30 Eylül tarihine kadar devam edecek. 

Denizbank 5000 TL faizsiz nakit parayı borç para gibi şubeye gitmeden veriyor! Acil para arıyorum diyen eşten, dosttan istemesin, Denizbank'tan alsın - Resim : 2

5 bin TL faizsiz nakit avans desteğinden yararlanan kişiler ödemelerini 6 aya kadar vadeli olarak yapabilecekler. Taksitli nakit avans çekme hakkı kredi kartı onayı alan kişilere 2 gün sonrasında tanımlanırken kredi kartı limiti uygun olması durumunda 15 Ekim 2022 tarihine kadar kullanılabilecek. Kampanyadan önce kredi kartı olan ve kartını kapatarak yeniden kredi kartı alan kişiler ne yazık ki kampanyadan yararlanamayacaklar ve 5 bin TL faizsiz destek kredisi çekemeyecekler. Kredi kartı alan kişiler başvuru işlemini ise kredi kartı menüsünde yer alan taksitli nakit avans başvurusu ekranından yapabilecekler.