Emekli maaşı banka promosyonu yarışında katılım bankaları sahaya indi! Emeklilere en yüksek promosyon veren bankalar hangisi 2022?

Emekli maaşını başka bankaya taşımak isteyen emeklilere en yüksek promosyon teklifleri açıklanmaya devam ediyor. Kamu bankaları arasında yer alan Ziraat Bankası, Halkbank ve Vakıfbank beklenirken asıl bomba katılım bankaları tarafından patlatıldı.

Maaş promosyonu savaşı kızıştı! Emeklilere en yüksek promosyon veren bankalar hangisi 2022?

Milyonlarca emeklinin yakından takip ettiği emekli maaş promosyonu taşıma işleminde bankaların teklifleri tek tek açıklanmaya devam ediyor. Yarışta özel bankalar büyük bir atak yaparak öne geçerken devlet bankaları arasında bulunan Vakıfbank, Halk Bankası ve Ziraat Bankası tarafından açıklanacak olan emekli promosyon teklifi bekleniyordu. 

Kamu bankaları tarafından açıklama beklenirken asıl büyük atağı katılım bankaları yaptı. Promosyon yarışında bizde varız diyen katılım bankaları peş peşe tekliflerini açıklarken en yüksek emekli maaş promosyon teklifi ise 8 bin TL barajını aştı. Katılım bankalarının emekli maaş promosyon teklifi ne kadar, en yüksek emekli maaşı promosyonu hangi bankada?

KATILIM BANKALARI PROMOSYON VERİYOR MU?

Evet, katılım bankaları da emekli maaşı promosyonu veriyor. Bu kapsamda 2022 yılında katılım bankaları tarafından promosyon ödemesi yapılacak olan rakamlarda peş peşe açıklanmaya başlandı. 

Emekli maaşı banka promosyonu yarışında katılım bankaları sahaya indi! Emeklilere en yüksek promosyon veren bankalar hangisi 2022?

TÜRKİYE FİNANS EMEKLİ MAAŞ PROMOSYONU 2022 NE KADAR, KAÇ TL ÖDENİYOR?

En yüksek emekli maaş promosyonu teklifi arayan kişiler için Türkiye Finans yeni teklifini duyurdu. Türkiye Finans maaş promosyonu kampanyası ile 30 Eylül 2022 tarihine kadar yapılacak olan maaş taşıma işlemleri için 5 bin liraya kadar promosyon ödemesi 2 bin 500 TL'de nakit ödül olmak üzere toplamda 7 bin 500 TL ödeme yapacak. 

Emekli maaşı banka promosyonu yarışında katılım bankaları sahaya indi! Emeklilere en yüksek promosyon veren bankalar hangisi 2022? - Resim : 2

KUVEYT TÜRK KATILIM BANKASI EMEKLİ MAAŞ PROMOSYONU 2022 KAMPANYASI! 

Emekli maaş promosyonu kampanyası kapsamında Kuveyt Türk Katılım Bankası tarafından açıklanan net promosyon teklifi 6 bin TL oldu. Buna ek olarak Sağlam Kart ile yapılan ilk 100 TL ve üzeri market alışverişinde 20 TL altın puan fırsatı kazanma imkanı da tanınacak. 

Emlak Katılım Bankası, Ziraat Katılım Bankası ve Vakıf Katılım Bankası resmi internet sitesi üzerinden ise merak edilen rakamlar yer almadı. 

BANKA BANKA EMEKLİ PROMOSYON LİSTESİ! EN YÜKSEK PROMOSYON HANGİ BANKADA?

Emeklilere promosyon konusunda kamu bankaları arasında yer alan Ziraat Bankası, Halkbank ve Vakıfbank tarafından güncelleme yapılması bekleniyor. 

 Yapılacak olan güncelleme için çok sayıda farklı tahmin yapılırken kesin rakamın Eylül ayına kadar açıklanması bekleniyor.