Genel Müdür Yardımcısı Açıkladı! İNG'den Yeni Müşterilere Özel Faizli İhtiyaç Kredisi

İNG Bank yeni müşterisi olacak herkes için yeni bir kredi kampanyası başlattı. Banka yeni kredi müşterilerinin tamamına özel faiz oranıyla kredi verecek.
Genel Müdür Yardımcısı Açıkladı! İNG'den Yeni Müşterilere Özel Faizli İhtiyaç Kredisi

İNG Bank yeni müşterilere özel kredi paketini açıkladı. Banka diğer bankalara kıyasla daha düşük faiz oranıyla sağlanacak kredi olanağına dair ise resmi açıklama Genel Müdür Yardımcısı Ozan Kırmızı'dan geldi. İşte o kredinin özellikleri.

İNG BANK'TAN YENİ MÜŞTERİLERE ÖZEL KREDİ

ING Türkiye Bireysel Bankacılık Genel Müdür Yardımcısı Ozan Kırmızı yeni sağlanacak kredi paketine ilişkin açıklamalarda bulundu. İlan edilen kreid kampanyası kapsamında müşterilere çok özel olanaklar sunulacak. Ay sonuna kadar geçerli olacak kredi paketinden faydalanmak isteyenler için Kredim Güvende Hayat Sigortası ile kullanılan kredilerde geçerli olacak.

Ozan Kırmızı yapmış olduğu açıklamasında her daim müşterilerinin yanında olacaklarını söyledi. Bankanın temel prensinin her zaman akıllı ve zahmetsiz bankacılık hizmeti olduğunu açıklayan Ozan Kırmızı ekonomik yönden müşterileri desteklemeyi önemsediklerini ifade etti.

Bu kapsamda sağlanacak kredi paketi hakkında bilgi veren ING Türkiye Bireysel Bankacılık Genel Müdür Yardımcısı Ozan Kırmızı "Salgın döneminde ekonomik olarak da müşterilerimizi desteklemeyi önemsiyoruz. Bu amaçla, ilk kez ING’li olacak müşterilerimize yönelik avantajlı faiz oranları içeren bu kampanyayı geliştirmekten dolayı mutluyuz. Müşterilerimizin ihtiyaçlarına yönelik geliştirdiğimiz ürün ve hizmetlerimizle onların yanında olmaya devam edeceğiz.” ifadelerini kullandı.

KREDİ ÖZELLİKLERİ NELER?

Banka yeni müşteri olacaklar için yüzde 1.35'ten faiz oranlarıyla kredi verileceğini duyurdu. Kredi faiz oranları müşterilerin kredi puanlarına göre kişiye özel belirlenecek. 70.000 TL'ye kadar limit sağlanan kredi paketinde ayrıca 36 ay vadeli ödeme planı sunulacak.

Başvurular ise bankanın dijital kanalları olan mobil uygulama, internet bankacılığı üzerinden yapılabilecek. İsteyenler başvurularını şubelerden de kimlikleri ile yapacaklar. Kredi kullanımı için düzenli gelir şartı var.