Günde 6 TL Taksit Öderim Diyenlere QNB Finansbank Hemen 5 Bin TL İhtiyaç Kredisi Veriyor!

Acil nakit ihtiyaçlarının çözümü için finansal destek arayanlara QNB Finansbank günde 6 TL taksitle hemen 5 Bin TL ihtiyaç kredisi veriyor.
Günde 6 TL Taksit Öderim Diyenlere QNB Finansbank Hemen 5 Bin TL İhtiyaç Kredisi Veriyor!

Nakit sorunlarını aşmak isteyenlere QNB Finansbank'tan güzel haberr geldi. İhtiyaç kredisi kampanyası için bir duyuru yapan QNB Finansbank hem düşük faiz hem de kolay başvuru ile büyük bir fırsat sundu. Bu imkanı değerlendiren müşteriler finansal sorunlarına aldıkları destekle geçici olarak son verebiliyorlar.

QNB FİNANSBANK İHTİYAÇ KREDİSİ KAMPANYASI ÖZELLİKLERİ NELERDİR?

QNB Finansbank'tan ihtiyaç kredisi kullanmak isteyen müşteriler bu kredi kampanyasının ayrıntılarını merak ediyorlar. Öncelikle QNB Finansbank müşterileri şu anda bankaların standart ihtiyaç kredisi kampanyaları arasında en düşük faizli krediyi kullanabiliyorlar. Kredi faizi ile alakalı kapsamlı bilgiler haberimizin devamında yer alacak.

3 AY ÖDEMESİZ DÖNEM FIRSATI

QNB Finansbank'ın ihtiyaç kredisi kampanyasının bir diğer niteliği ise 3 ay erteleme imkanı oldu. Müşteriler 3 ay erteleme fırsatı ile ihtiyaç kredisi kullanabiliyorlar. Bugün kredi çeken müşteriler ilk kredi taksit ödemesinin bundan 3 ay sonra yapabiliyorlar. Bu da başlı başına bir fırsatı meydana getiriyor. Ödemesiz dönemde bütçelerini toparlayan müşteriler böylelikle kolay bir şekilde kredi ödemelerini gerçekleştirebiliyorlar.

DÜŞÜK FAİZ İMKANI İLE NAKİT DESTEĞİ

İhtiyaç kredisi kullanmak için QNB Finansbank'a başvuru yapan müşterilere düşük bir faiz uygulanıyor. Bu faiz imkanını değerlendiren müşteriler yalnızca aylık yüzde 1,39 faiz oranı ile ihtiyaç kredisi çekebiliyorlar. Böylelikle kullanılan ihtiyaç kredisinin mali yükü de yüksek olmuyor. Müşteriler kredi geri ödemelerini daha kolay bir şekilde yapabilme imkanına sahip olabiliyorlar.

GÜNDE 6 TL TAKSİTLE 5 BİN TL İHTİYAÇ KREDİSİNE

QNB Finansbank'tan ihtiyaç kredisi kullanan müşterilere bankanın uyguladığı faiz oranı olan aylık 1,39'luk oran ile hesaplama yapılıyor. Böylelikle 36 ay vadeli 5 Bin TL ihtiyaç kredisi kullanan müşteriler bankaya her ay 186 TL kredi taksiti ödüyorlar. Günlük hesaplama yapıldığında ise kredi taksiti günlük 6 TL'ye denk geliyor.

Günde 6 TL Taksit Öderim Diyenlere QNB Finansbank Hemen 5 Bin TL İhtiyaç Kredisi Veriyor!

QNB FİNANSBANK İHTİYAÇ KREDİSİ BAŞVURUSU NASIL YAPILIR?

QNB Finansbank ihtiyaç kredisi başvuru yapmak isteyenler bunu nasıl gerçekleştirebileceklerini merak ediyorlar. İhtiyaç kredisi başvuruları için QNB Finansbank müşterilerin banka şubelerine gitmek şartı olmaksızın kredi başvurusu yapabiliyorlar. Bunun için internet, mobil uygulama ve SMS yolu ile kredi başvurusu alınabilmektedir.