Halkbank'tan Kamu Çalışanlarına 100 Bin TL İhtiyaç Kredisi! Kredi Faizini Müşteriler Seçiyor!

Halkbank'ın özel ihtiyaç kredisi kampanyası kapsamında kamu çalışanlarına 100 Bin TL veriliyor. Kamu çalışanları için düzenlenen Halkbank ihtiyaç kredisi kampanyasının şartları nelerdir?
Halkbank'tan Kamu Çalışanlarına 100 Bin TL İhtiyaç Kredisi! Kredi Faizini Müşteriler Seçiyor!

Türkiye'de bankaların en kolay ihtiyaç kredisi verdiği müşteri grubunu kamu çalışanları oluşturuyor. Kamu çalışanlarının düzenli, sabit ve garanti gelir sahibi olmalaqrı kredi geri ödemelerinin sağlıklı bir şekilde yapılması noktasında bankalarca güven kaynağı oluyor. Bundan dolayı da bankalar kamu çalışanlarına zorlu şartlar olmadan kolay bir şekilde ihtiyaç kredisi veriyorlar.

HALKBANK KAMU ÇALIŞANLARINA ÖZEL İHTİYAÇ KREDİSİ KAMPANYASI

Halkbank'ın ihtiyaç kredisi kampanyaları incelendiğinde sayıca oldukça fazla olduğu görülüyor. Bu kampanyalardan birisi de kamu çalışanlarına özel olarak hazırlanan ihtiyaç kredisi kampanyası oldu. Kamu çalışanları özel koşullarda Halkbank'tan nakit desteği alabiliyorlar.

Halkbank'a kredi başvurusunda bulunan kamu çalışanları aylık yüzde 1,63 faiz oranı ile ihtiyaç kredisi kullanabiliyorlar. 36 aya kadar vade imkanı verilen bu ihtiyaç kredisi kampanyasında müşteriler 100 Bin TL'Ye kadar ihtiyaç kredisi çekebiliyorlar.

KAMU ÇALIŞANLARINA ÖZEL ÖDEME KOLAYLIĞI

Halkbank'ın kamu çalışanlarına özel ihtiyaç kredisi kampanyasından yararlanarak kredi çeken müşterilere özel ödeme yöntemleri de sunuluyor. Buna göre kamu çalışanı müşteriler kullandıkları kredilerin geri ödemelerini aylık eşit taksitli, artan taksitli, azalan taksitli, 3 ayda bir eşit taksitli ve serbest ödemeli olarak yapabiliyorlar.

İKİ AYRI FAİZ İMKANI!

Halkbank'ın kamu çalışanları için özel olarak hazırladığı ihtiyaç kredisi kampanyası kapsamında kredi kullanan müşterilere iki ayrı kredi faizi alternatifi sunuluyor. Bu faiz kararı tamamen müşterilerin seçimine bırakılıyor.

Kampanya kapsamında normalde müşteriler aylık yüzde 1,63 faiz oranı ile kredi kullanabiliyorlar. Kredi tahsis ücreti ödemeyi tercih eden müşteriler bu faiz oranı ile kredi çekebiliyorlar. Ancak kredi tahsis ücreti ödemek istemeyenlere de bir alternatif faiz oranı sunuluyor. Bu müşteriler kredi tahsis ücreti ödemiyorlar ama kredi faizi aylık yüzde 1,68 oluyor.

100 BİN TL KAMU ÇALIŞANLARI İHTİYAÇ KREDİSİ HESAPLAMA

Halkbank'tan ihtiyaç kredisi kullanan kamu çalışanlarına kampanya kapsamında iki ayrı faiz oranı seçeneği sunduğu için kredi hesaplaması da iki ayrı şekilde oluyor. 36 ay vadeli 100 Bin TL ihtiyaç kredisini 525 TL kredi tahsis ücreti ödeyerek kullanan müşteriler bankaya aylık 3.895 TL kredi taksiti ödüyorlar.

Halkbank'tan Kamu Çalışanlarına 100 Bin TL İhtiyaç Kredisi! Kredi Faizini Müşteriler Seçiyor!

525 TL'lik kredi tahsis ücretini ödemeden Halkbank'tan 36 ay vadeli 100 Bin TL ihtiyaç kredisi kullanan müşterilern aylık taksit tutarı ise 3.933 TL oluyor.