İkinci el araçlarda kaçırılmayacak fırsat! Ziraat Bankası'ndan satılık sıfıra yakın Audi ve Skoda

İcradan satılık araçların listesi bankalar tarafından her gün güncellenmeye devam ediyor. Güncel sıfıra yakın satılık ikinci el araç ilanı Ziraat Bankası'ndan geldi. Banka sıfıra yakın Audi ve Skoda modellerini satışa çıkardı.

İkinci el araçlarda kaçırılmayacak fırsat Ziraat Bankası'ndan

İcradan araba almak isteyenler için bankaların icradan satılık araç ilanları güncellenmeye devam ediyor. Satışı yapacak kurumlar tarafından satılık araçlar için duyuru yayımlanıyor. Yayımlanan duyuru ile aracı durumu, markası, modeli, kilometresi, hasar durumu gibi bilinmesi gereken tüm bilgilere de yer veriliyor. Kurumlar tarafından aracın bütün bilgilerinin yanı sıra, almadan önce aracı görmek isteyenler için konum bilgisine de yer veriliyor.

İcradan satılık arabalar, sıfır ve ikinci el araç fiyatlarında yaşanan artışlar nedeniyle son yıllarda en sık tercih edilen yöntemlerden biri oldu. İcradan satılık araçlar listesinde yüksek modellerin yanı sıra düşük model araçlar da yer alıyor. İcradan araba almadan önce aracın eksik parçasının olup olmadığının kontrol edilmesi gerekiyor. Hasar durumu ve çalışma durumu incelendikten sonra fiyatı da uygun gelirse satış için teklif verebiliyorsunuz. Arabayı satan kurumların resmi siteleri üzerinden satışta olan araçlara teklif vermek oldukça kolay. Ziraat Bankası da sıfır araç alacak maddi gücü olmayan vatandaşlar için sıfıra yakın iki modeli icradan satılığa çıkardı.

ZİRAAT BANKASI SKODA VE AUDİ A4 MODEL ARAÇLARI SATIŞA ÇIKARDI

İkinci el araçlarda kaçırılmayacak fırsat! Ziraat Bankası'ndan satılık sıfıra yakın Audi ve Skoda

Ziraat Bankası icradan satılık konutların yanı sıra otomobil piyasasındaki fahiş artışların aksine icradan satılık araba ilanları da yayınlıyor. Temmuz ayında banka, sıfır atarında 2020 model iki yeni aracı satışa çıkardı. 2020 model Audi A4 için banka teklifleri almaya başladı. Bankanın artış için belirlediği rakam 500 TL. İhale için başlangıç bedeli 1 milyon 450 bin TL olarak belirlendi. İhaleye katılmak isteyenler 87 bin TL katılma ücreti ödeyecekler. 2020 model Audi A4 model araç İstanbul'da satılıyor. 2020 model araç dizel, otomatik vides, sedan tipi kasalı ve siyan renkte.

TEMİZ SKODA İSTANBUL'DA SATIŞTA

İkinci el araçlarda kaçırılmayacak fırsat! Ziraat Bankası'ndan satılık sıfıra yakın Audi ve Skoda - Resim : 2

İcradan satılık araç modellerinden diğeri de 2020 model Skoda SuperB modeli. Araç İstanbul'dan satışa çıkarıldı. Skoda için ihale süreci başladı ve başlangıç bedeli 650 bin TL olarak belirlendi. 51 bin TL teminat bedeli olarak belirlendi ve bu modelde de artışlar 500'er bin TL şeklinde olacak. 2018 model Skoda SuperB mode, dizel, otomatik vites ve kasa tipi de sedan. Gri renkli araç için başlangıç bedeli 650 bin TL olarak belirlendi.