Kredi muslukları onlara açıldı Vakıfbank Halkbank ve Ziraat Bankası 0.99 faizle 60 ay vadeli 50000 TL kış kredisi veriyor

Kamu bankalarının destek kredisi kampanyaları tüm hızı ile devam ederken kış öncesi destek kredisi dağıtıyor. Kış mevsiminde artacak doğalgaz ve elektrik faturası desteği ile faturalar düşecek!

Vakıfbank Halkbank ve Ziraat Bankası 0.99 faizle 60 ay vadeli 50000 TL kış kredisi veriyor

Bu kış Rusya ile Ukrayna arasında devam eden savaş nedeniyle enerji fiyatlarının tavan yapması beklenirken devlet destek kredisi musluklarını sonuna kadar açmıştı. Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan tarafından kabine toplantısının ardından açıklanan destek kredisi paketi ile kamu bankaları yüzde 0.99 faiz oranı ile 60 ay vadeli destek kredisi için beklenen duyuruyu yapmıştı. 

Vatandaşların kış mevsiminde artacak olan doğalgaz ve elektrik faturası başta olmak üzere ısınma maliyetlerini düşürmeye yönelik olarak verilmesi nedeniyle söz konusu kredi paketi halk arasında kış kredisi olarak anılmaya başlanmıştı. Vakıfbank, Halkbank ve Ziraat Bankası tarafından 60 ay vadeli kış kredisi paketi için başvuru ekranı açıldı! 

KAMU BANKALARINDAN 60 AY VADELİ KIŞ KREDİSİ! 

Vatandaşın nakit para sıkıntısı her geçen gün artmaya devam ederken kamu bankaları bir kere daha destek kredileri ile öne çıkmayı başardı. Ziraat Bankası, Halkbank ve Vakıfbank tarafından başlatılan yeni kredi paketinde 0.99 faiz oranı ile 60 ay vadeli ısı yalıtım kredisi verileceği ilan edildi. Böylelikle vatandaşın kışın en çok para harcayacağı gider kalemleri olan elektrik ve doğalgaz faturasını düşürmesine imkan tanınmış oldu. 

Kredi muslukları onlara açıldı Vakıfbank Halkbank ve Ziraat Bankası 0.99 faizle 60 ay vadeli 50000 TL kış kredisi veriyor

ISI YALITIM KREDİSİ NEDİR, KİMLER DESTEK KREDİSİ ÇEKEBİLİR?

Halkbank tarafından yapılan açıklamada "Enerji tüketimini azaltarak enerjinin daha verimli kullanılması sağlamak ve sürdürebilir çevre politikasına destek olmak amacıyla bina yalıtımı olmayan veya yalıtımını yenilemek isteyen müşterilerimize yönelik oluşturulan ihtiyaç kredisi ürünümüzdür. Konutlarda Isı Yalıtımı Kredimizden; Yalıtım Sözleşmesini ibraz eden konut maliki gerçek kişi müşterilerimiz, emlak365.com daire başına 50.000 TL’ye kadar, 60 ay vade ve aylık %0,99 faiz oranı ile tahsis ücretli olarak faydalanabilirsiniz." ifadelerine yer verildi. 

Kredi muslukları onlara açıldı Vakıfbank Halkbank ve Ziraat Bankası 0.99 faizle 60 ay vadeli 50000 TL kış kredisi veriyor - Resim : 2

YALITIM KREDİSİ HESAPLAMA! 60 AY VADELİ 50000 TL KREDİ AYLIK TAKSİT ÖDEME TUTARI KAÇ TL OLUR?

Kredinin üst limiti 50 bin TL olarak belirlenirken kredi faiz oranı yüzde 0,99 ve kredi vadesi ise 60 ay olarak açıklandı. 60 ay vadeli yatılım kredisi çekerek kışı daha az ısınma gideri ile kapatmak isteyen kişilerin 60 ay vadeli 50000 TL kredi çekmeleri durumunda ödeyecekleri aylık taksit tutarı 1.185 TL olarak gerçekleşecek. 

SONRAKİ HABER