ÖTV Matrah Düzenlemesi Sonrası Araç Almak İsteyenler için Senetle Satış Dönemi Başladı!

Nakit parası olmayan ve bu süreç içerisinde kredi çekmeye de uygun olmayan kişiler için yeni bir adım atıldı. WOWWO ile birlikte senetle araç almak ve hayalleri gerçekleştirmek mümkün olacak.
ÖTV Matrah Düzenlemesi Sonrası Araç Almak İsteyenler için Senetle Satış Dönemi Başladı!

Tüm dünyayı etkisi altına alan pandemi çeşitli alışkanlıkları değiştirdi. Bu dönemde izole olmak ve konforlu yaşamak için araç alma isteğinde ciddi bir artış meydana geldiği belirlendi. Aynı zamanda araç fiyatlarında da bir artışın meydana gelmesi süreç içerisinde vatandaşın kafasını karıştırdı. Araç fiyatlarının neredeyse iki katına yükselmiş olması tartışmaları artırırken pek çok vatandaş için araba alma fikri bir süreliğine rafa kalkmış oldu.

Pek çok vatandaşın yaşanan ekonomik çöküntü içerisinde nakit parası bulunmuyor. Kredi çekmek de artık eskisi kadar kolay değil. Bununla birlikte kredi faizi ödeme, kredi şartlarını karşılamak ve bankalarla uzun süren prosedürler içerisine girmek gerekiyor. Ancak artık senet ile taksitlerle araç almak mümkün.

WOWWO SENETLE ARABA SATIŞI YAPIYOR

İkinci el araç satan WOWWO portföyü içerisinde 14 binden fazla ikinci el araç bulunuyor. oto galericilerin uygulamış olduğu sistem gibi görünmesine rağmen aslında ciddi farklılıkların olduğu biliniyor. Kefil ya da kredi kullandırma sisteminden çok uzak olmakla birlikte yeni bir sistem kuruldu.

Araç almak isteyenlere sunulan tek koşul yüzde 30 oranında ön ödeme yapmak oluyor. Geriye kalan kısım ise kefilsiz ve herhangi bir kredi kullandırmadan anında senet sistemi ile ödenebiliyor. Geriye kalan kısım ödemeleri 36 ay vadeli olarak yapılıyor. Kredi alıp alamayacağı yönündeki endişeleri son bulan vatandaş araç hayallerini gerçekleştirebilecek.

WOWWO ARAÇ ALACAKLARA ÇEŞİTLİ FIRSATLAR SUNUYOR

ÖTV Matrah Düzenlemesi Sonrası Araç Almak İsteyenler için Senetle Satış Dönemi Başladı!

WOWWO üzerinden araç alacaklar kredi kullanma endişesi yaşamadan istedikleri araba için araştırmaya başlayabilirler. Kredi şartları konusunda herhangi bir endişenin yaşanmasına gerek kalmaz.

Sistem üzerinden kişinin kredi skoruna bakılmaz. Anında onay verilir. Pazarlık yapma imkanı da bulunmaktadır. Satışı yapılan araçlarda 6 ay 10 bin km teknik garanti desteği de vermektedir. Ayrıca sistem üzerinden araç alacak yeni kişiler önerilmesi halinde bin 500 liralık indirimler de söz konusudur.

Genel Yayın Yönetmeni