SGK ve bankalar ortak oldu vatandaşın yüzü güldü! İşte SGK destekli ihtiyaç kredisi kampanyası

SGK ve bankalar ortak oldu vatandaşın yüzü güldü! İşte SGK destekli ihtiyaç kredisi kampanyası
Bankalardan düşük faiz oranlarıyla ihtiyaç kredisi çekmek isteyenler için kaçırılmayacak fırsat gündeme geldi. SGK destekli ihtiyaç kredisi veren bankaya nasıl başvuru yapılır? İşte merak edilenler...

Türkiye’de yüksek enflasyon ortamında ihtiyaç kredisi başvuruları da hızla artış gösteriyor. Acil nakit ihtiyacını bankalardan kredi çekerek karşılamak isteyenler, ihtiyaç kredisi kampanyalarını yakından takip ediyor. Son dönemde SGK destekli ihtiyaç kredisi kampanyaları da gündemden düşmemeye başladı. SGK bünyesinde herhangi bir sigortası bulunan vatandaşlar bu kredi fırsatlarından anında yararlanarak ihtiyaçlarını ertelemeden karşılama fırsatı elde ediyor.

Acil nakit ihtiyacı olanlar bankaları yakın takibe alırken SGK destekli ihtiyaç kredisi kampanyası gündemden düşmüyor. Bu kapsamda vatandaşlara SGK destekli olarak 50 bin TL’ye kadar ihtiyaç kredisi verilecek. Türkiye bankacılık sektöründe en çok müşterisi bulunan büyük özel bankalardan Garanti BBVA, ihtiyaç kredisi kampanyası duyurusunu yaptı. Garanti BBVA ihtiyaç kredisi nasıl çekilir?

Garanti BBVA İhtiyaç Kredisi Detayları

SGK ve bankalar ortak oldu vatandaşın yüzü güldü! İşte SGK destekli ihtiyaç kredisi kampanyası

Türkiye’de milyonlarca bireysel ve ticari müşterisi bulunan Garanti BBVA, ihtiyaç kredisinde SGK destekli hizmetlerini hayata geçirdi. Bu kapsamda ihtiyaç kredisinde 5 bin TL ile 50 bin TL arasında nakit desteği sunulacak. Bankanın resmi web sitesi üzerinden yapılan açıklama kapsamında 36 ay vadeli ve 3 ay ertelemeli ihtiyaç kredisi detayları belli oldu. SGK kapsamında herhangi bir işte sigortalı çalışanlar acil nakit ihtiyaçlarında Garanti BBVA ile nakit desteğinden yararlanabiliyor. Garanti BBVA ihtiyaç kredisi kampanyasında uygulanacak faiz oranı ise başvuru yapan kişinin mevcut kredi notuna göre değişiklik gösteriyor.

Garanti BBVA İhtiyaç Kredisi Başvurusu

Acil nakit ihtiyacını ertelemeden karşılamak isteyenler özel bankalar arasında Garanti BBVA ihtiyaç kredisi kampanyasına büyük ilgi gösteriyor. Bu kampanyadan Garanti BBVA emekli maaş müşterileri de uygun faiz oranlarıyla yararlanabiliyor. Öte yandan bankadan maaş almayan kişiler 1 aylık sigortalı olmaları halinde SGK destekli ihtiyaç kredisi fırsatlarından anında yararlanabilirler. Garanti BBVA ihtiyaç kredisi kampanyasına başvurular internet şubesi, mobil şube ve banka şubeleri üzerinden kısa sürede yapılabiliyor.