Sıfır arabanı hemen al, keyfini peşin sür ödemesine 3 ay sonra başla! Halkbank yeşil ışık taşıt kredisi Ağustos 2022

Araba sahibi olmak istiyorum diyen kişiler için Halkbank ayakları yerden kesecek yeşil ışıt taşıt kredisi kampanyasını güncelledi. En uygun araç kredisi kampanyası ile Ağustos ayı fırsatları!

Halkbank yeşil ışık taşıt kredisi ile 3 ay ötelemeli kredi fırsatı!

Araç fiyatlarındaki yükseliş sonrasında peşin para ödeyerek araba sahibi olmak zorlaşırken vatandaşın imdadına Halkbank koştu. Halk Bankası araç kredisi kampanyası Ağustos ayına özel olarak güncellendi. En uygun kredi teklifi Halkbank tarafından sunuldu. 

Halkbank yeşil ışık taşıt kredisi kampanyası ile hem en uygun kredi veren banka oldu hem de müşterilerine ilk taksit ödemesini 3 ay öteleme imkanı sundu. Halk Bankası yeşil ışık taşıt kredisi kampanyasının detayları haberimizde... 

HALKBANK YEŞİL IŞIK TAŞIT KREDİSİ İLE EN UYGUN KREDİ FAİZ ORANI YÜZDE KAÇ?

Halk Bankası taşıt kredisi kampanyası ile araba sahibi olmak istiyorum diyen müşterilerine yeşil ışık yaktı! Araba sahibi olmak istiyorum diyen ancak yeterli nakit para birikimi olmayan kişilere yönelik olarak başlatılan kampanya kapsamında 48 ay vadeli taşıt kredisi yüzde 1,59 faiz oranı ile sunulurken bu oran üzerinden araç kredisini çeken kişilere 3 ay ötelemeli araç kredisi çekme seçeneği de sunuluyor. 

Sıfır arabanı hemen al, keyfini peşin sür ödemesine 3 ay sonra başla! Halkbank yeşil ışık taşıt kredisi Ağustos 2022

Halkbank yeşil ışık taşıt kredisi kampanyası ile ilk taksit ödemesini 3 aya kadar öteleme imkanı sunulurken böylelikle Ağustos ayında kredisini çekerek arabasını satın alan kişiler talep etmeleri durumunda kredi ödemesine Kasım ayında başlayacaklar. Taşıt kredisi faiz oranı olarak yüzde 1,59 oranı uygulanacak. Bu oran ile Halk Bankası aynı zamanda en uygun kredi veren banka olarak ilk sırada yer aldı. 

Sıfır arabanı hemen al, keyfini peşin sür ödemesine 3 ay sonra başla! Halkbank yeşil ışık taşıt kredisi Ağustos 2022 - Resim : 2

HALKBANK ARAÇ KREDİSİ HESAPLAMA TABLOSU AĞUSTOS 2022! 48 AY VADELİ 100.000 TL KREDİ AYLIK TAKSİT TUTARI KAÇ TL?

Halk Bankası taşıt kredisi faiz oranı yeşil ışık taşıt kredisi kampanyasına özel olarak yüzde 1,59 olarak ilan edildi. Bu oran üzerinden 48 ay vadeli 100 bin TL araç kredisi çeken kişilerin kredi hesaplama tablosunda aylık taksit tutarı 3 bin 251,90 TL olarak gerçekleşecek. Halk Bankası taşıt kredisi dosya masrafı olarak 550 TL tahsil ederken bankanın araç kredisi başvurusu tüm Halkbank şubeleri üzerinden yapılabilecek. 

Kredi onayı alan kişilere aynı gün ödemeleri yapılırken talep edilmesi durumunda ilk taksit ödemesi için 3 ay öteleme seçeneği de sunulacak. Kampanya Ağustos ayı boyunca geçerli olacak.