TMO Ayçiçek Yağı 5 LT En Ucuz PTT AVM'de! Bir Daha Bu Fiyata Gelmez, Markette Sıraya Girmeyin, Kapınıza Gelsin

TMO Ayçiçek Yağı 5 LT En Ucuz PTT AVM'de! Bir Daha Bu Fiyata Gelmez, Markette Sıraya Girmeyin, Kapınıza Gelsin
Ayçiçek yağı almak isteyen kişiler için en ucuz 5 LT yağ kampanyasını Tarım Kredi ve PTT AVM başlattı. TMO 5 LT teneke ayçiçek yağı almak isteyenlere kapınıza kadar teslim, online satış fırsatı!

Yükselen fiyatlar ve alım gücünün enflasyon nedeni ile her geçen gün biraz daha düşmesi nedeni ile vatandaş artık alışveriş yapmadan önce maliyet hesabı yaparken fiyat karşılaştırma ile en ucuz satılan yerleri araştırıyor. Özellikle de evlerde en çok kullanılan ve fiyatları en çok zamlanan ürünler arasında yer alan ayçiçek yağı bu alanda öne çıkarken yağ alışveriş yapmak isteyen kişilere en ucuz fiyatı PTT AVM sundu.

Ayçiçek yağı fiyatlarında yaşanan yükselişi durdurmak ve bu alanda rekabet oluşturarak yükselen fiyatları aşağıya çekmek için Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan tarafından verilen talimatla Tarım Kredi Marketler zinciri devreye sokulmuştu. Toprak Mahsulleri Ofisi TMO tarafından üretilen ayçiçek yağı yapılan anlaşma kapsamında Tarım Kredi Marketler de ucuz fiyatla satışa sunulmuştu. Yoğun talep nedeni ile marketlerde hem izdiham olması hem de stokların kısa sürede tükenmesi nedeni ile PTT AVM'de devreye girdi ve ucuz yağ kapıya teslim edilmeye başlandı.

TMO AYÇİÇEK YAĞI ONLİNE SATIŞ: PTT AVM ÜZERİNDEN KAPIYA TESLİM 5 LT SATIŞ FİYATI NE KADAR, KAÇ TL?

Yağ fiyatlarında yaşanan yükseliş nedeni ile vatandaş mağdur olurken, ucuz yağ almak isteyen kişilere TMO ayçiçek yağı fiyatları için yapılan indirimle bu markayı tercih etmeye başlamıştı. Tarım Kredi Marketler üzerinden satışa sunulan indirimli ürünler ile devlet hem rekabeti sağlayarak fiyatları düşürmek hem de vatandaşa ucuz alışveriş yapma imkanı sunma kararı almıştı. Alınan kararlar kapsamında en çok ilgi gören ürünlerin başında ayçiçek yağı yer almıştı.

TMO Ayçiçek Yağı 5 LT En Ucuz PTT AVM'de! Bir Daha Bu Fiyata Gelmez, Markette Sıraya Girmeyin, Kapınıza Gelsin

PTT AVM üzerinden adrese teslim olarak satılan TMO 5 LT Ayçiçek Yağı için bir kere daha stok açıldı. Bir süre önce sepete eklenmeyen ve stok yok uyarısı verilen üründe stoklar yenilendi ve siparişler yeniden alınmaya başlandı. TMO ayçiçek yağı kullanıcı yorumları ile tam not almayı başarırken satış fiyatı ise internet sitesi üzerinden 129 TL olarak belirlendi. Fiyatta bir değişiklik yapılmazken ürünü kapıya teslim almak isteyen kişiler için kargo ücreti ise 11,50 TL olarak hesaplanıyor. Böylelikle ürünü satın almak isteyen kişiler kargo dahil 5 LT teneke ayçiçek yağı fiyatı için toplamda 140,50 TL ödeme yapıyorlar.

Haber Kaynağı: Emlak365.com