Fiyatlar Değişti! Petrol Ofisi, Shell, BP, Opet Zamlı Benzin, Motorin, LPG Otogaz Pompa Satış Fiyatları Kaç TL Oldu?

Akaryakıt fiyatları zamlandı, pompalar alev aldı. Zamlı benzin, LPG otogaz ve motorin fiyatları değişti. BP, Opet, Shell, Petrol Ofisi pompa satış fiyatları, benzine zam geldi mi, motorin kaç TL oldu?

Finans 07.01.2022 - 20:20 07.01.2022 - 20:21 Gülcan Özer

Akaryakıt fiyatları zam üzerine zam görmeye devam ederken istasyonlarda zam öncesi uzun kuyruklar oluşmaya devam ediyor. Gelen zamlardan etkilenmek istemeyen kişiler depolarını doldurmaya çalışırken akaryakıt istasyonlarında tabelalar değişti. 

Enerji Petrol Gaz İkmal İstasyonları İşveren Sendikası resmi Twitter hesabı üzerinden yapılan açıklamada akaryakıt fiyatlarına yılın ilk günü son dakika zam haberi duyurulmuştu. Yapılan açıklamada hem motorin, hem LPG otogaz hem de benzin fiyatları için zam yapıldığı ilan edildi. 

AKARYAKIT FİYATLARINA ZAM MI GELDİ, NE KADAR ZAM YAPILDI?

EPGİS tarafından yapılan açıklamada son dakika duyurusu ile 1 Ocak tarihinde zam yapıldığı ilan edilmişti. EPGİS'in yapmış olduğu resmi açıklamayla benzin, motorin ve LPG fiyatlarına zam geldiği duyuruldu.

epgis 7 ocak zam haberi

Yapılan açıklamada akaryakıt istasyonlarında pompa satış fiyatlarına benzin için 0,61 kuruş, motorin fiyatlarına 1,29 lira, LPG otogaz fiyatına 0,78 kuruş zam yapıldığı ilan edildi. 

opet ankara fiyat listesi 7 ocak

OPET AKARYAKIT FİYATLARI! ZAMLI BENZİN, LPG, MOTORİN FİYATLARI KAÇ TL OLDU?

Gelen zamların ardından Opet Kurşunsuz Benzin fiyatı 13,03 TL, motorin fiyatı 12,89 TL oldu. Akaryakıt fiyatları için yapılan zamlar pompaya yansıtıldı. 

shell akaryakıt fiyatları 7 ocak

SHELL AKARYAKIT FİYATLARI! BENZİN, MOTORİN VE LPG OTOGAZ POMPA FİYATI KAÇ TL?

Türkiye'nin en büyük akaryakıt markaları arasında yer alan ve çok sayıda istasyonu bulunan Shell akaryakıt fiyatları için son rakamlarını duyurdu. Ankara'da zamlı benzin pompa satış fiyatı 13,01 TL, Motorin pompa satış fiyatı 12,84 TL ve Shell otogaz fiyatı 9,15 TL olarak güncellendi. 

petrol ofisi fiyat listesi 7 ocak

PETROL OFİS AKARYAKIT FİYATLARI: BENZİN, LPG, MOTORİN FİYATLARI KAÇ TL OLDU?

Akaryakıt fiyatları için güncelleme yapan bir diğer akaryakıt devi de Petrol Ofisi oldu. Petrol Ofisi Ankara akaryakıt fiyatları benzinin pompa satış fiyatı 13,01 TL, motorin satış fiyatı 12,87 TL ve LPG otogaz fiyatı ise 9,14 TL oldu. İzmir'de benzin fyiatı 13,01 ve İstanbul'da ise 12,94 TL oldu. 

bp ankara fiyatları 7 ocak

BP AKARYAKIT FİYATLARI GÜNCEL LİSTESİ! BENZİN, MOTORİN, LPG OTOGAZ ZAMLI POMPA SATIŞ FİYATI NE KADAR?

Ankara'da BP kurşunsuz benzin satış fiyatı 13,01 TL, BP motorin satış fiyatı 12,84 TL, BP otogaz satış fiyatı 9,11 lira oldu 

Gelişmelerden Haberdar Olun

@