Game of Thrones Dizisi Nerede Çekiliyor?

Her bölümü dünya genelinde takip edilen ve efsaneye dönen Game of Thrones Dizisi nerede çekiliyor, dizinin konusu ve oyuncu kadrosu haberimizde!

Emlak Magazin 12.06.2019 - 22:00 15.07.2021 - 00:15 Serhat Karaman

Her bölümü dünya genelinde takip edilen ve efsaneye dönen Game of Thrones Dizisi nerede çekiliyor, dizinin konusu ve oyuncu kadrosu haberimizde!

Game of Thrones dizisi 2011 yılından itibaren tüm televizyonlara damga vurmuş bir dizi. Game of Thrones dizisi şu an itibariyle 8 sezon oldu ve Amerikan HBO kanalı tarafından yayınlanıyor.Game of Thrones dizisinin yapımcısı son dönem Amerikan dizilerine adeta damga vurmuş başarılı yapımcı David Benioff olarak karşımıza çıkıyor. Dizinin dokuzuncu ve son sezonu sır gibi saklanırken yayın tarihi ise Nisan 2019.Game of Thrones Dizisi Hangi Semtte Çekiliyor?Game of Thrones dizisinin çekildiği yerler oldukça etkileyici ve çeşitli bölgeler. Dizinin sezonları İspanya, Hırvatistan, İrlanda ve İzlanda gibi birbirinden etkileyici doğaya sahip ülkelerde çekildi.Dizinin özellikle İzlanda’da çekilen sahneleri daha uzun yıllar akıllardan çıkmayacak gibi. Diğer yandan dizinin etkileyici sahnelerindeki görsel efekt desteği de yadsınamaz.Game of Thrones Dizisinin Konusu Nedir?Game of Thrones dizisinin konusu Westeros'un efsanevi kıtasında, birçok güçlü aile Yedi Krallığı kontrol etmek için savaşır. Çatışma, erkeklerin krallıklarında patlarken, eski bir düşman yani ölüler ordusu, hepsini tehdit etmek için bir kez daha yükselir.Bu arada, son zamanlarda gasp edilmiş bir hanedanın son mirasçıları, Narrow Denizi'nden memleketlerini geri almak üzere harekete geçer. Dizinin son sezonlarına ise ilk sezonlarda adeta katledilip dağıtılan Stark ailesinin dönüşü damga vurur.Game of Thrones Dizisinin Oyuncuları Kimler?Game of Thrones dizisinin oyuncuları meşhur Jon Snow rolünde Kit Harington, Tyrion Lannister rolünde Peter Dinklage, Daenerys Targaryen rolünde Emilia Clarke, Arya Stark rolünde Maisie Williams gibi birbirinden yetenekli ve herkesin hayran olduğu oyuncular.Emlak365.com


Gelişmelerden Haberdar Olun

@