Garanti BBVA'dan Görülmemiş Kredi Fırsatı! Başvuran Herkese Anında Hızlı Kredi Verilecek!

Garanti BBVA hazırladığı kredi kampanyası ile birlikte acil nakit paraya sıkışanların yardımına koşuyor. Anında hızlı kredi için başvurular başladı.

Finans 22.09.2021 - 09:53 22.09.2021 - 12:00 Elif İşçi

 Acil nakit paraya sıkışanlar için bankalar hazırlamış oldukları kredi kampanyaları ile yanıt vermeye başladılar. Vatandaş şartları kendilerine en uygun olan bankaları tercih ederken bunun yanı sıra en uygun kredi fırsatlarını da seçmeye devam ediyorlar.

Son zamanlarda Garanti BBVA hazırlamış olduğu kredi kampanyaları ile dikkat çekmeye devam ediyor. Hızlı paraya ihtiyacı olanlar için görülmemiş fırsatlar sunuyor.

GARANTİ BBVA BAŞVURAN HERKESE NAKİT PARA VERİYOR!

garanti-anında-kredi

Garanti BBVA müşteri portföyünü genişletmek için yeni bir kredi kampanyası düzenledi. Düzenlemiş olduğu bu kampanya ile birlikte ihtiyacı olan vatandaşın yardımına koşacak. Üstelik kredi verirken prosedürleri de bir kenara bırakıyor. Gelir belgesi, kefil ya da şart olmadan başvuru yapan herkese kredi verdiğini duyurdu.

Garanti BBVA düzenlediği kredi kampanyası ile birlikte 10 bin liraya kadar kredi veriyor. Her vatandaş ihtiyaçları doğrultusunda kendisine en yakın banka şubesine giderek kimlik belgesi ile birlikte başvuru yapabilecek. Bunun yanı sıra 4425 numaralı telefona kimlik numarasını yazıp kredi talebini belirterek başvuru yapmak da mümkün olacak.

KİMLER ANINDA 10 BİN LİRA KREDİ ALABİLECEK?

Garanti BBVA tarafından sunulan 10 bin lira ihtiyaç kredisi kampanyası için başvuran herkese verileceği söyleniyor ancak öncelikli olarak bankanın kredi şartlarına uyum sağlanması gerekmektedir. Bununla birlikte kredi notu yüksek olan, bankalarla icralık olmamış ve borçlarına sadık kişilere ödeme yapılacaktır.

Garanti BBVA tarafından sunulan imkanlar dahilinde kredi alabilmek için kredi notunun en az 1300 puan ve üzerinde olması gerekmektedir. 36 ay vadeli olarak sunulan bu kredi sürecinde ödemelerin düzenli olarak yapılması gerekmektedir.

Gelişmelerden Haberdar Olun

@