Garanti Bankası Yüzleri Güldüren Sonhabar İhtiyaç Kredisi Kampanyası Başladı! Çalışana, Esnafa, Emekliye Kredi

İhtiyaç kredisi çekmek isteyen kişiler için bankaların sonbahar kredisi kampanyaları başladı. Garanti Bankası ihtiyaç kredisi kampanyası başvuru şartları ve kredi hesaplama ekranı!

Finans 18.10.2021 - 11:14 18.10.2021 - 11:47 Gülcan Özer

Acil nakit para ihtiyacı olanlara, kış gelmeden evini tadilata sokmak isteyenlere ve borçlarını kapatmak isteyenlere kredi müjdesi Garanti Bankası tarafından verildi. Garanti Bankası ihtiyaç kredisi kampanyası ile sonbahara özel olarak çalışanlara, esnafa ve emeklilere özel kredi destekleri açıklandı. 

Garanti Bankası hızlı kredi paketinde ihtiyaç kredisi çekmek isteyen müşterilerine farklı seçenekler sunarken internettern kredi kullanma fırsatı da sundu. İnternetten ihtiyaç kredisi çekmek isteyen kişiler için ise anında onaylı kredi limiti 100 bin lira olarak belirlendi. 

GARANTİ BANKASI İHTİYAÇ KREDİSİ FAİZ ORANI YÜZDE KAÇ?

Garanti Bankası kredi faiz oranları güncellendi. Yapılan güncelleme sonrasında çekilecek olan kredi tutarına göre faiz oranı uygulanırken kullanılan kredi tutarı yükseldikçe faiz oranları düşürüldü. Açkılanan listeye göre Garanti Bankası ihtiyaç kredisi faiz oranı; 

15 bin liraya kadar olan kredi paketleri için yüzde 1,86 olarak, 

25 bin liraya kadar olan kredi paketleri için yüzde 1,76 olarak, 

50 bin lira ve üzeri olan kredi paketleri için yüzde 1,69 olarak ilan edildi. 

garanti-sonbahar-kredisi-kampanyası

GARANTİ BANKASI İHTİYAÇ KREDİSİ HESAPLAMA TABLOSU! 50 BİN TL KREDİNİN AYLIK TAKSİT ÖDEMESİ KAÇ TL?

İhtiyaç kredisi çekmek isteyen kişilere sonbahar kredisi kampanyası fırsatını sunan Garanti Bankası aylık kredi taksit tutarlarını da belirledi. Garanti Bankası ihtiyaç kredisi başvurusu Garanti BBVA Mobil ya da Garanti BBVA İnternet Bankacılığı, 444 0 335 Anında Kredi Hattı ve tüm Garanti Bankası şubeleri üzerinden kabul edilecek. 

Bankacılık Düzenleme ve Denetleme Kurumu tarafından yapılan yasal düzenleme nedeni ile 50 bin liraya kadar olan ihtiyaç kredisi paketlerinde 36 ay vadeli kredi kullanma imkanı sunulurken 50 Bin TL üzeri kredi paketlerinde ise en fazla 24 ay vadeli kredi desteği sağlanacak. Kredi çekmek isteyen kişiler için hesaplama ve vade seçimi bu limitler üzerinden belirlenecek. 

50-bin-tl-ihtiyaç-kredisi-kampanyası

Garanti Bankası 24 ay vadeli 50 bin TL ihtiyaç kredisi paketinde aylık taksit tutarını 2 bin 746 TL olarak belirledi. Belirlenen rakamlar için kredi başvurusu yapan kişilerin onay almaları durumunda aynı gün talep ettikleri tutar hesaplarına yatırılıyor.

Gelişmelerden Haberdar Olun

@