Garanti BBVA Sonbahar Kredisi! 15 Bin TL, 25 Bin TL, 50 Bin TL İhtiyaç Kredisi Taksit Hesaplama

Nakit problemlerine ekonomik çözümler üreten bankalardan olan Garanti BBVA tarafından yeni kredi kampanyası Sonbahar Kredisi tanıtıldı. Garanti BBVA Sonbahar Kredisi nedir, nasıl kullanılır?

Finans 06.10.2021 - 02:04 06.10.2021 - 02:08 Engin Uzunoğlu

Türkiye'de vatandaşların nakit problemlerine bankalar tarafından çeşitli maliyetler karşılığında çözümler üretiliyor. Yaygın şekilde müşterilerine kredi desteği veren bankalardan olan Garanti BBVA da uygun maliyetlerle nakit desteği sağlıyor. Garanti BBVA yeni kredi kampanyasını duyurarak bankacılık piyasasında büyük ses getirdi. 

GARANTİ BBVA SONBAHAR KREDİSİ NEDİR?

Garanti BBVA tarafından açıklanan yeni kredi kampanyası olan Sonbahar Kredisi oldukça büyük ilgi topladı. Bu kredi kampanyası kapsamında Garanti BBVA müşterilerine uygun maliyetlerle ihtiyça kredisi verilmeye başlandı. Garanti BBVA'dan ihtiyaç kredisi çekmek isteyen müşterilere herhangi bir sınırlandırma getirilmiyor. Çalışanlar, emekliler, esnaflar olmak üzere toplumun tüm kesimleri Garanti BBVA'ya başvurarak ihtiyaç kredisi kullanabiliyorlar. 

GARANTİ BBVA İHTİYAÇ KREDİSİ FAİZ ORANLARI YÜZDE KAÇ?

Garanti BBVA tarafından yapılan kampanya açıklamasına göre Sonbahar Kredisi kapsamında müşterilerin kullanacakları ihtiyaç kredilerinde kredi miktarlarına göre değişen faiz oranları uygulanıyor. Aylık yüzde 1,69 faizle 36 ay vadeli 50 Bin TL ihtiyaç kredisi kullanılabiliyor. Aynı şekilde 36 ay vadeli 15 Bin TL ihtiyaç kredisi kullanılmak istenildiğinde ise kredi faizi aylık yüzde 1,86 oluyor. Nihai kredi faizi ise banka ile iletişime geçilerek öğrenilebiliyor. 

İHTİYAÇ KREDİSİ AZAMİ VADE SÜRELERİ

Garanti BBVA'dan ihtiyaç kredisi çekmek isteyen müşteriler azami vade sürelerini de merak ediyorlar. Buna göre müşteriler 50 Bin TL'ye kadar olan ihtiyaç kredileri için 36 aya kadar vade süresini kullanabiliyorlar. Ancak 50 Bin TL'nin üzerinde miktarlarda ihtiyaç kredisi çekmek isteyen müşteriler ise en fazla 24 ay vade ile kredi çekebiliyorlar. Bu sınırlamalar Garanti BBVA'ya özgü sınırlamalar değil. BDDK tarafından alınan karar ile bu sınırlamalar uygulanıyor.

15 Bin TL, 25 BİN TL, 50 BİN TL İHTİYAÇ KREDİSİ MALİYET HESAPLAMASI

garanti bbva kredi hesaplama

Garanti BBVA'dan ihtiyaç kredisi kullananlar kredi maliyetlerini de merak ediyorlar. Banka tarafından örnek maliyet hesaplamaları kamuoyu ile paylaşıldı. Buna göre 36 ay vadeli 15 Bin TL ihtiyaç kredisinin aylık taksiti 610 TL, 36 ay vadeli 25 Bin TL ihtiyaç kredisinin aylık taksiti 998 TL ve 36 ay vadeli 50 Bin TL ihtiyaç kredisinin aylık taksiti 1.970 TL oluyor. 

Gelişmelerden Haberdar Olun

@