Garanti'den Media Markt Alışveriş Kredisi ! Ürünleri Sepetinize Ekleyin, Şubeye Bile Gitmeden Kredi İle Satın Alın

Garanti BBVA ve Media Markt arasında imzalanan yeni anlaşma, alışverişini Media Markt adresinden yapanların çok hoşuna gidecek.

Garanti'den Media Markt Alışveriş Kredisi ! Ürünleri Sepetinize Ekleyin, Şubeye Bile Gitmeden Kredi İle Satın Alın

Cep telefonundan tablete, elektrikli ev ürünlerinden bilgisayara kadar çeşit çeşit ürünü uygun fiyata bulabileceğiniz Media Markt’ tan alışveriş yaparken limitleriniz yetersiz kalıyorsa Garanti BBVA aracılığıyla alışveriş kredinizi anında kullanabilir, ürünleri hemen satın alırken ödemelerinizi 36 aya varan vadelerle gerçekleştirebilirsiniz.

Media Markt, alışveriş kredisi hizmeti aldığı bankaların arasına Garanti Bankası’nı da ekledi. Böylece Garanti BBVA müşterileri de Media Markt üzerinden alışveriş yaparken alışveriş kredisi kullanabilecek.

500 TL’den 15.000 TL’ye Kadar Alışveriş Krediniz Garanti BBVA’ dan

Garanti BBVA alışveriş kredisini Media Markt üzerinden kullanırken alacağınız ürünlerin en az 500 TL tutarında olması gerekmekte. Yararlanabileceğiniz maksimum kredi tutarı ise 15.000 TL. Bu aralıkta alacağınız ürünleri hızlı alışveriş kredisi ile ödeyebilir, ödemelerinizi 3 yıla kadar taksitlendirebilirsiniz.

Media_Markt_garanti_bankasi

İlk olarak Media Markt sitesinde yer alan ürünlerden bir sepet oluşturmanız gerekmekte. Ödeme aşamasına geldiğinizde alışveriş kredisini, ardından da Garanti BBVA kredi seçeneğini tercih etmelisiniz. Kredi başvurusu ile alakalı gerekli bilgileri sisteme girdikten sonra krediniz için gelecek onay mesajını bekleyiniz. Krediniz onaylandıktan sonra siparişiniz alınır ve işlemleriniz tamamlanmış olur. Kredi ödemelerinizi doğrudan Garanti BBVA nezdindeki hesaba aktararak gerçekleştirebilirsiniz.

Media Markt alışveriş kredisinden yararlanabilmeniz için Garanti BBVA hesabınızın olması gerekiyor. Şubeye gitmeden Garanti BBVA hesabı oluşturmak istiyorsanız hızlı müşteri olma yöntemini kullanmak üzere Garanti mobili telefonunuza indirebilirsiniz. Müşteri olma aşamasını geçtikten sonra telefonunuza gelen bankacılık şifresi ile Media Markt kredi başvurusunda bulunabileceksiniz. Kredi için bankaya herhangi bir evrak iletmenize ya da kredi kullanabilmek için kefil beyan etmenize gerek yok.

Kredi için sizden herhangi bir dosya masrafı ya da sigorta primi tahsil edilmeyecektir. 24 ay vade ile çekeceğiniz 5.000 TL alışveriş kredisi için ortalama 276,48 TL ödersiniz. Aynı vadede kredi tutarını 10.000 TL’ye çıkarmanız halinde aylık taksitleriniz de 552,97 TL olarak güncellenir. Cep telefonu ve bilgisayar alımları 3 ile 12 ay arasında taksitlendirilirken tablet alımları için yararlanılabilecek vade seçeneği 3 ile 6 ay arasında değişmektedir.

SONRAKİ HABER