Gıda Fiyatlarına Gelen Zamlar Belinizi Bükmesin! Gıda Alışverişlerine Özel İndirim Başladı

Vakıfbank’ın gıda alışverişlerine özel kampanyası devam ediyor. Kampanyaya yoğun ilgi gösterilmesinin ardından Vakıfbank da üzerine düşeni yaptı ve kampanya şartlarını iyileştirmeştirme kararı aldı.

Finans 26.11.2021 - 09:30 26.11.2021 - 09:30 Serhat Karaman

Sizlere daha önce Vakıfbank’ın gıda alışverişlerine özel kampanyasından söz etmiştik. Kampanyaya yoğun ilgi gösterilmesinin ardından Vakıfbank da üzerine düşeni yaptı ve kampanya şartlarını iyileştirme kararı aldı. Buna göre artık gıda alışverişlerinizi Vakıfbank kartınızla gerçekleştirerek daha fazla World Puan kazanabileceksiniz. Kampanyadan elde edeceğiniz puanlar ve kampanya şartları ile ilgili ayrıntıları haberimizin devamında bulabilirsiniz.

Vakıfbank, Kasım ayı itibarı ile kart kampanyalarına yoğunluk verdi. Farklı sektörlerde yapılacak harcamalara World Puan dağıtan banka, gıda sektörü için de bir kampanya düzenlemişti. Gıda harcamalarında Vakıfbank kartını kullananlar, 30 TL’ye kadar World Puan kazanabiliyordu. Yeni güncelleme ile beraber her bir kart müşterisi 50 TL’ye kadar World Puan kazanma şansı elde edecek.

150 TL ve Üzeri Alışveriş Yapan Vakıfbank Müşterilerine 50 TL World Puan Hediye

Kampanyanın ilk şartı harcamalarınızın market, kasap, manav ya da şarküteri gibi gıda satış noktalarından birinden yapılması gerekmekte. Bir diğer şart ise kampanyadan yararlanmak için tek seferde ve farklı günlerde 150 TL ya da üzerinde alışveriş yapmak. İlk harcamanızla beraber kampanyaya katılım başarısı göstermiş olacaksınız. Kasım ayı sonuna kadar yapacağınız diğer 150 TL ve üzeri alışverişlerde ise World Puan kazanmaya başlayacaksınız.

gida-alisverisi

İlk harcamanız sadece kampanyaya katılım için gerekli olup bu harcama neticesinde World Puan kazanamayacaksınız. Bu alışveriş sonrasında yapacağınız her 150 TL ve üzeri gıda alışverişinizde ise Vakıfbank tarafından 10 TL World Puan hediye edilecek. Kasım ayı bitene kadar toplamda 50 TL World Puan kazanabileceksiniz.

Vakıfbank’ın gıda sektörüne özel bu avantajlı kampanyasından yararlanmak istiyorsanız Vakıfbank’ta kayıtlı cep telefonunuzdan KASIM yazın ve daha sonra bir boşluk bırakın. Sonrasında kartınızın son 6 hanesini yazarak bu mesajı 6635’e gönderin. Ayrıca Vakıfbank Mobil uygulamasında yer alan ‘’Cep Kazan’’ sekmesinden de kampanya için kayıt oluşturabilirsiniz.

Vakıfbank’ın bu özel kampanyasından Tercih Kart sahipleri de yararlanabilmekte. SMS ile ya da mobil uygulama ile kampanyaya katılabilen Tercih Kart sahipleri, kampanya katılım bedeli olarak 4.99 TL ödeyecektir. Kampanya kapsamında kazandığınız puanlar en geç 7 Aralık 2021 tarihinde başvuruda son 6 hanesini yazdığınız kartınıza yüklenecektir. Kartınıza yüklenen bu puanları 8 Ocak 2022 tarihine kadar kullanma hakkına sahipsiniz.

Gelişmelerden Haberdar Olun

@