Günde 115 TL Ödeyerek Ev Sahibi Olmak İsteyenler İş Bankası'na Koşuyor! Evinizi Şimdi Alın Ödemenizi 10 Yılda Yapın

İş Bankası, evini yenilemek ya da ilk kez ev sahibi olmak isteyenlere kapılarını sonuna kadar açtı. 120 aya kadar artan vadelerle %1,38’den başlayan faiz oranlarıyla evinizi hemen alın.

Finans 01.10.2021 - 15:20 01.10.2021 - 15:23 Gülcan Özer

İş Bankası, konut kredisi oranlarında revizeye giderek %1,38’den başlayan fiyatlarla müşterilerine hizmet sunmaya başladı. Bu eşsiz fırsatı kaçırmak istemeyen binlerce vatandaş, İş Bankası kapılarını aşındırıyor. Siz de evinizi satıp daha iyi bir ev almak ya da ilk defa ev sahibi olmak istiyorsanız bu fırsatı sakın kaçırmayın. Ayrıca yatırım amacıyla ev almak isteyenler de İş Bankası’nın cazip kredi oranlarından yararlanmayı tercih ediyor.

Günde 115 TL Ödeyerek 200.000 TL Konut Kredisi Fırsatı

Bir miktar peşinatınız varsa 200.000 TL konut kredisi çekerek evinizi yenileyebilir veya ilk defa ev almanın mutluluğunu yaşayabilirsiniz. Üstelik 200.000 TL’den fazla kredi talepleri de İş Bankası’nda karşılık buluyor. İster güvenli bir sitede, ister kendine ait bahçesi olan temiz bir muhitte olsun, herkes kendine ait bir evde oturmak ister. Bu hayalinizi İş Bankası ile gerçeğe dönüştürmeye çok yakınsınız.

İş Cep mobil uygulaması ya da İş Bankası internet bankacılığında yer alan krediler menüsünden hızlı konut kredisi başvurusunda bulunabilirsiniz. Başvurunuz için onay aldıktan sonra hesabınızın bulunduğu şubeye gidebilir, işlemlerinizi şubede tamamlayabilirsiniz. İş Bankası hesabınız yoksa hemen en yakınınızdaki şubeye giderek de başvuruda bulunabilirsiniz. Konut kredisi çekmeyi düşünenlerin ödeme planı belirlerken kararsız kaldıkları bir gerçek. Bu bilinçle sizlere 200.000 TL ve bu tutara yakın konut kredisi seçeneklerinde ne kadar ödeneceği konusunda bazı rakamlar sunacağız.

iş-bankası-konut-kredisi-hesaplama-ekim-tablosu

*Konut kredilerinde BSMV ve KKDF alınmamakta.

*Kredi müşterisine mutlaka hayat sigortası yapılacaktır.

*DASK ve konut sigortası zorunlu olup kredi ödemeleri devam ettiği müddetçe her yıl yenilenir.

Gelişmelerden Haberdar Olun

@