Günde 19 TL'ye 15 Bin TL Veriyorlar! Ziraat, Vakıfbank, Halkbank, İş Bankası İhtiyaç Kredisi Kampanyaları!

İhtiyaç kredisi kullanmak içim maliyet araştırması yapan vatandaşlar günde 19 TL taksit ödemesi ile 15 Bin TL ihtiyaç kredisi kullanabilecekleri bankaları merak ediyorlar. 

Finans 22.11.2021 - 01:50 22.11.2021 - 01:50 Engin Uzunoğlu

Türkiye'de meydana gelen ekonomik göstergelerdeki bozulmalar vatandaşların nakit ihtiyaçları karşısında alacakları pozisyonlarda belirleyici rol oynamaya başladılar. Bütçeleri sarsılan ve bütçelerine bir denge getirmek isteyen vatandaşlar ihtiyaç kredisi çekerek bunu sağlamayı amaçlıyorlar. Burada da bankaların ihtiyaç kredisi kampanyaları ön plana çıkıyor. 

İhtiyaç kredisi kampanyalarını araştıran vatandaşlar kendilerine uygun maliyetlerle ihtiyaç kredisi imkanı tanıyacak bankaları öğrenmek istiyorlar. Bu durumda da son günlerde bazı bankalar ön plana çıkmaya başladılar. Şu anda hangi bankadan ihtiyaç kredisi kullanmak daha avantajlı? Günde 19 TL taksitle hangi bankalar 15 Bin TL ihtiyaç kredisi veriyorlar? 

VAKIFBANK 15 BİN TL İHTİYAÇ KREDİSİ HESAPLAMASI

Vakıfbank'tan ihtiyaç kredisi kuyllanmak isteyen müşterilere banka tarafından bazı ayrıcalıklar tanınabiliyor. Müşteriler aylık yüzde 1,61 faizle ihtiyaç krerdisi çekebiliyorlar. 36 ay vadeli 15 Bin TL ihtiyaç kredisi çeken Vakıfbank müşterileri aylık 582 TL taksit ödemek durumunda kalıyorlar. Bu da günlük taksit hesaplamasına bölündüğünde 19 TL'ye karşılık geliyor. Bu şartlarda kullanılan bir ihtiyaç kredisinin toplam maliyetinin ise 20.955 TL olduğu bildirildi. 

vakıfbank ihtiyaç kredisi hesaplaması

ZİRAAT BANKASI 15 BİN TL İHTİYAÇ KREDİSİ MALİYET HESAPLAMASI

Ziraat Bankası'ndan ihtiyaç kredisi kullanan müşterilere banka tarafından uygulanan aylık faiz oranının yüzde 1,55 olduğu açıklandı. 36 ay vadeli 15 Bin TL ihtiyaç kredisi çeken müşteriler vade süresince bankaya her ay 575 TL kredi taksit ödemesi yapıyorlar. Bu taksit ödemesinin günlük karşılığı ise 19 TL'ye denk geliyor. Günde 19 TL ödeyerek Ziraat Bankası'ndan 15 Bin TL ihtiyaç kredisi kullanılabiliyor. 

ziraat bankası ihtiyaç kredisi hesaplaması

HALKBANK 15 BİN TL İHTİYAÇ KREDİSİ MALİYET TABLOSU

Halkbank'tan ihtiyaç kredisi kulanan müşterilere banka tarafından aylık yüzde 1,63 oranında faiz uygulandığı bildirildi. Müşteriler 36 ay vadeli 15 Bin TL ihtiyaç kredisi çekmeleri halinde vade boyunca bankaya her ay 584 TL kredi taksit ödemesi yapıyorlar. Günlük taksit tutarı ise bu hesaplamayla 19 TL oluyor. Bu şartlarda kullanılan bir ihtiyaç kredisinin toplam maliyeti de 21.036 TL şeklinde açıklandı. 

halkbank ihtiyaç kredisi hesaplaması

İŞ BANKASI 15 BİN TL İHTİYAÇ KREDİSİ MASRAFLARI

İş Bankası'ndan ihtiyaç kredisi kullananlara banka tarafından aylık yüzde 1,60 kredi faizi uygulanıyor. 36 ay vadeli 15 Bin TL ihtiyaç kredisi kullananların aylık kredi taksitleri 580 TL oluyor. Günlük taksit miktarı ise 19 TL oluyor. Bu kredinin toplam maliyeti ise 20.914 TL olarak açıklandı.

İş Bankası ihtiyaç kredisi hesaplaması

Bu 4 bankadan ihtiyaç kredisi kullanan müşterilere çeşitli ödeme kolaylıkları da sağlanıyor. Bu ödeme kolaylıkları ile ihtiyaç kredisi geri ödemeleri mesele olmaktan çıkıyor.  

Gelişmelerden Haberdar Olun

@