Günde 56 TL Ödeyerek Ev Sahibi Olma Fırsatı Akbank'ta

Akbank konut kredisi paketinde yapmış olduğu güncelleme ile günde sadece 56 TL ödeyerek ev sahibi olma imkanı sundu. Kredi çekerek ev sahibi olmak isteyenler dikkat!

Finans 27.09.2021 - 17:33 27.09.2021 - 17:34 Gülcan Özer

Günde 56 TL ödeyerek ev sahibi olmak ister misiniz? Kim istemez ki? Bu düşünceyi hayalden çıkarıp gerçeğe dönüştürmek isteyenler soluğu Akbank’tan alıyor. Siz de azar azar ödeyerek kendinize ait bir eve sahip olmak istiyorsanız içeriğimizi dikkatle okuyunuz.

Akbank’tan Günde 56 TL’ye Konut Kredisi

Akbank, konut almak isteyenlere %1,37 uygun faiz oranıyla hizmet sunmaya başladı. Şu an piyasadaki en iyi konut kredisi oranlarından birine sahip olan Akbank, deyim yerindeyse kredi taleplerine yetişmek için canla başla çalışıyor. Birçok kişi şu an konut kredisi çekebilmek adına Akbank’ın kapılarını aşındırıyor. Siz de bu kampanyaya ortak olmak istiyorsanız alacağınız evi belirleyin, gerisini Akbank’a bırakın.

Akbank’tan 10 yıl vade ile 100.000 TL konut kredisi kullanmanız halinde günde 56 TL ödeyerek kredinizi sona erdirebilirsiniz. Üstelik her yıl maaşınız artarken kredi ödemeleriniz sabit kalacak ve bir süre sonra kredinizi erkenden kapatarak kalan faizleri ödemekten kurtulacaksınız. Sadece kısa bir süreliğine günde 56 TL ödeyerek ev sahibi olmak istiyorsanız Akbank konut kredisi başvurusunda bulunarak hayalinizi öteye taşıyabilirsiniz.

konut-kredisi-hesaplama-tablosu-akbank

Akbank Konut Kredisi Başvurusu

Akbank konut kredisi başvurusu yapmak için Akbank şubelerini ziyaret edebileceğiniz gibi Akbank mobil, Akbank internet bankacılığı, 444 2 525 Alo Akbank müşteri hizmetleri gibi başvuru araçlarını kullanabilirsiniz. Şubeden gerçekleştireceğiniz başvurular hariç olmak üzere diğer başvurularınızla ön onay almanız halinde SMS ile Akbank şubelerine davet edileceksiniz.

Başvuru yaparken gelir belgenizin ve alacağınız konuta ait tapu görüntüsünün olması yeterli olacaktır. İşlemleriniz en fazla 5 iş günü içerisinde tamamlanır ve yeni evinize sahip olursunuz. Daha fazla kredi talebiniz olması halinde Akbank tarafından belirli kriterler göz önünde bulundurulmak kaydıyla başvurunuz incelenir ve yine aynı süreç işler. Günde ne kadar ödeyerek ne kadar tutarda kredi çekeceğinizi sizin için hazırladığımız ödeme planlarında görebilirsiniz.

Gelişmelerden Haberdar Olun

@