Günde 85 TL Ödeyerek Hayalinizdeki Otomobile Sahip Olma Fırsatı Alternatif Bank'ta

Alternatifbank taşıt kredisi kampanyasında gemileri yaktı. Taşıt kredisi faizlerini indiren Alternatifbank araç sahibi olacaklara nakit desteği veriyor.

Finans 28.09.2021 - 22:30 28.09.2021 - 22:41 Engin Uzunoğlu

Herkes ayağını yerden kesecek bir otomobilin hayalini kurar ve yıllarca bunun için çalışır. Şimdi o fırsatı Alternatif Bank ile ayağınıza kadar getirebilirsiniz. Günde 85 TL ödeyin, 80.000 TL taşıt kredinizi hemen alın.

Taşıt Kredisi Faizlerinde İndirim

Alternatif Bank, taşıt kredisi oranlarında gemileri yaktı ve kredi oranlarını %1,59’a kadar indirdi. Araç kredisi oranlarının düşmesini bekleyen binlerce kişi Alternatif Bank taşıt kredisi için sıradaki yerini aldı. Şimdi siz de 48 aya kadar varan vadelerle 80.000 TL kredinizi alın ve günde sadece 85 TL ödeyerek kendi otomobilinize sahip olun.

taşıt kredisi-5

Alternatif Bank 80.000 TL Taşıt Kredisi

Alternatif Bank taşıt kredisinden daha yüksek tutarlarda yararlanmak için de başvuruda bulunabilirsiniz. Satın alacağınız araca göre bir miktar peşinatınızın olması gerekmekte. Kalan tutar için hemen Alternatif Bank’a başvurabilir, kredinizi gün içerisinde temin ederek 2.el ya da 0 kilometre otomobilinizi kısa sürede satın alabilirsiniz. Değişen vade ve tutarlar için yapacağınız hesaplamalarda size özel hazırladığımız planlardan yararlanabilirsiniz.

alternatifbank kredi maliyet hesaplaması

Gelir belgenizi ve alacağınız araca ait tescil belgenizi yanınıza alarak Alternatif Bank şubelerinden birine giderek hızlı taşıt kredisi başvurusunda bulunabilirsiniz. 2.el araçlarda ruhsat fotokopisi, 0 km araçlarda ise bayi proformasıyla başvuru yapmanız mümkün. Gelir belgesi olarak da gelir durumunuza göre aşağıdaki belgeleri bankaya sunabilirsiniz;

Kamuda maaşlı çalışanlar: maaş bordrosu ile 
Özel sektörde maaşlı çalışanlar: Uzun dönem SGK dönemi ve maaş bordrosu ile
Emekliler: emekli maaş cüzdanı ile
Kira sahipleri: kira gelirini gösteren belge ile
Şahıs şirketi sahipleri: vergi levhası ve son 2 yılı kapsayan işletme defteri hesap özeti ile
Çiftçiler: ÇKS belgeleri ile 
Şirket sahipleri: vergi levhası, imza sirküleri, son 2 yılı kapsayan vergi beyannamesi ile başvuruda bulunabilirler. 

Gelişmelerden Haberdar Olun

@