Günlük 14 TL'den Başlayan Taksitlerle Kefilsiz, Belgesiz, Masrafsız Emeklilere Özel İhtiyaç Kredisi Şekerbank'ta!

Emeklilere özel kredi veren bankalar arasına Şekerbank'ta katıldı. Şekerbank ihtiyaç kredisi kampanyası ile 36 ay vadeli 10 bin TL ihtiyaç kredisi günlük 14 TL taksitle veriliyor!

Finans 13.10.2021 - 14:59 13.10.2021 - 15:00 Gülcan Özer

Pandemiden en olumsuz etkilenen kesimin başında yer alan emekliler için Şekerbank yeni bir kredi kampanyasını daha devreye soktu. Başlatılan kampanya kapsamında paraya ihtiyacım var diyen emekliler için günlük 14 TL taksitle 10 bin TL kredi desteği sağlanamaya başlandı. 

Şekerbank ihtiyaç kredisi kampanyaları arasında yer alan Emeklilere Özel İhtiyaç Kredisi kampanyası ile emekli maaşını Şekerbank şubeleri üzerinden alan kişilere özel faiz oranları ile nakit para desteği sağlanıyor. 36 ay vadeli kredi paketinde masrafsız ihtiyaç kredisi kullanma imkanı da sunuldu. 

ŞEKERBANK EMEKLİLERE ÖZEL MASRAFSIZ 10 BİN TL KREDİ VERİYOR! 

Kredi tahsis ücreti ödemeden kredi kullanmak isteyen emeklilere hitap eden kampanya kapsamında Şekerbank emeklilere özel ihtiyaç kredisi kullanma imkanı sundu. 36 ay vadeli ihtiyaç kredisi kullanma imkanı sunulan kredi paketinden ne yazık ki sadece emekli maaşını Şekerbank şubeleri üzerinden alan emekliler yararlanabilecek. 

şekerbank-emekli-kredisi-1

12 - 24 - 36 AY VADELİ 10 BİN TL İHTİYAÇ KREDİSİ HESAPLAMA TABLOSU!

Düzenlenen kampanyadan yararlanan emeklilere 36 aya kadar vadeli olmak üzere 10 bin TL ihtiyaç kredisi kullanma imkanı sunulacak. Sunulan kampanyadan yararlanan emeklilerin 12 ay vadeli 10 bin TL ihtiyaç kredisi kullanmaları durumunda aylık taksit tutarı 981 TL olurken, 24 ay vadeli 10 bin TL ihtiyaç kredisi aylık taksit tutarı ise 566 TL olarak gerçekleşecek. 

Ödemelerini uzun vadeye yayarak aylık daha düşük taksit ödemek isteyen kişiler için ise 36 ay vadeli 10 bin TL ihtiyaç kredisi paketinde ödemeler aylık 431 TL günlük ise 14 TL olarak gerçekleşecek. Bu sayede emekliler kredi ödemelerini hemen alarak nakit ihtiyaçlarını karşılarken ödemelerini ise zorlanmadan, günlük sadece 14 lira ödeyerek yapabilecekler. 

Söz konusu kredi paketi sadece emekli maaşını Şekerbank şubelerinden alan emekliler için geçerli olup kredi kampanyasından yararlanmak isteyen emekliler isterlerse emekli maaşını taşıma başvurusu yapabilecek. Böylelikle emekli maaşını taşıyan kişilere Şekerbank üzerinden düşük faiz oranları ile ihtiyaç kredisi çekme imkanı sunulmuş olacak. Maaş taşıma işlemi sonrası kredi başvurusu yapılabilecek. Kredi onayı alanlara günlük 14 TL taksitle 10 bin TL kredi verilecek.

Gelişmelerden Haberdar Olun

@