Haftada 92 TL Taksitle Düşük Faizli 10 Bin TL İhtiyaç Kredisi İNG Bank'ta!

Nakit ihtiyaçları için ihtiyaç kredisi kampanyalarını araştıranlara İNG Bank tarafından güzel haber verildi. İNG Bank haftada 92 TL taksit ödeyenlere 10 Bin TL ihtiyaç kredisi veriyor.

Finans 12.10.2021 - 23:31 12.10.2021 - 23:40 Engin Uzunoğlu

Türkiye'de nakit ihtiyacı yaşayan vatandaşların sayısında önemli bir artış kaydedildiği bildirildi. Bu nakit ihtiyaçları ise genellikle bankalardan çekilen ihtiyaç kredileri ile gideriliyor. Bunun için de internet üzerinden yapılan aramalarda en çok merak edilen konulardan birisi de ihtiyaç kredisi kampanyaları oldu. En dikkat çeken ihtiyaç kredisi kampanyalarından birisi de ING Bank tarafından düzenlendi. 

ING BANK İHTİYAÇ KREDİSİ KAMPANYASI ŞARTLARI NELERDİR?

ING Bank'tan ihtiyaç kredisi kullanmak isteyenlere oldukça büyük imkanlar veriliyor. Özellikle yeni müşteriler için özel olarak düzenlenen ihtiyaç kredisi kampanyası ile düşük maliyetlerle nakit desteği veriliyor. Bu desteği almak isteyenler ve bu şekilde finansal problemlerini çözmeyi amaçlayanlar oldukça avantajlı koşullarda ihtiyaç kredisi kullanabiliyorlar. 

ING Bank ihtiyaç kredisi kampanyası kapsamında yeni müşterilere 20 Bin TL'ye kadar ihtiyaç kredisi aylık yüzde 1,35 faiz ile veriliyor. Tanışma faizinden yararlanan müşteriler şu anda bankacılık piyasasının en düşük faizlerinden birisi ile ihtiyaç kredisi kullanabiliyorlar. 

Ancak İNG Bank müşterileri ihtiyaç kredisi için başvuru yaptıklarında daha yüksek bir faiz oranı ile karşılaşıyorlar. Bu müşterilerin ihtiyaç kredisi faiz oranları aylık yüzde 1,49'a karşılık geliyor. Bu oran da diğer bankalarla karşılaştırıldığında oldukça makul olarak değerlendiriliyor.

10 BİN TL İHTİYAÇ KREDİSİ MALİYET HESAPLAMASI

ING Bank'tan ihtiyaç kredisi kullanmak isteyen müşteriler aylık yüzde 1,35 oranındaki kredi faizi fırsatından yararlanabiliyorlar. Bu kapsamda 356 ay vadeli 10 Bin TL ihtiyaç kredisi için maliyet tablosu banka tarafından açıklandı. Buna göre bu miktarda bir kredinin aylık taksit tutarı 369 TL oluyor. Haftalık hesaplama yapıldığında ise haftada 92 TL ödeyerek 10 Bin TL'Lik ihtiyaç kredisi İNG Bank'tan çekilebiliyor. 

ing bank 10 bin lira ihtiyaç kredisi hesaplaması

KREDİ BAŞVURUSU NASIL YAPILIR?

İNG Bank'tan ihtiyaç kredisi kullanmak isteyecek müşterilere oldukça geniş seçenekler sunuluyor. Klasik olarak banka şubelerinden ING Bank ihtiyaç kredisi başvurularını kabul ediyor. Bunun yanında internet bankacılığı ve mobil uygulama kanalları üzerinden de müşteriler İNG Bank'a ihtiyaç kredisi başvurusunda bulunabiliyorlar. Bu şekilde gerçekleştirilen tüm kredi başvurularına banka kredi politikaları gereği hızlı bir biçimde cevap verilerek müşterilerin talep ettikleri krediler hemen kullandırılıyor. 

Gelişmelerden Haberdar Olun

@