Halkbank Başvuranlara 10 Bin Lira Ödemeye Devam Ediyor! Bayram Öncesi Bu Krediye Başvurmayı Sakın Unutmayın!

Nakde sıkışan vatandaşların tüm bireysel ihtiyaçları için kullanabileceği Halkbank kredisi duyuruldu. 10 Bin TL’ye kadar nakit ihtiyaçları için en uygun kredi çözümünden yararlanın!

Finans 26.04.2022 - 17:04 26.04.2022 - 17:08 Duygu Dilan Duman

Türkiye’nin önde gelen kamu bankası Halkbank, bayramdan önce nakde sıkışan ve nakit sıkıntısını en hızlı şekilde çözüme kavuşturmak isteyenlere cazip teklifler sunuyor. 1.000 TL’den 10.000 TL’ye kadar olan tüm nakit ihtiyaçları için vatandaşların Halkbank ihtiyaç kredisinden yararlanması sağlanacak. Üstelik hızlı başvuru kanallarını kullanarak rahatlıkla herkesin bayram öncesi anında kredi desteğinden yararlanması sağlanacak.

En Uygun Faiz Oranları ile İhtiyaç Kredisi

1.000 TL ile 10.000 TL arasında tüm nakit ihtiyaçları için vatandaşların Halkbank Hızlı Kredi kampanyasından yararlanmaları sağlanıyor. Artan yaşam pahalılığı ve masraflar nedeniyle bayramda nakit ihtiyaçlarını çözmek isteyenlere, yüzde 1,71’den başlayan faiz oranları ile kredi verilecek. Hızlı başvuru kanallarını kullanarak anında kredi alınması da sağlanıyor. Nakde sıkışanlar için alternatif birçok kredi desteği sunan Halkbank, rahat bir ödeme planı da sunmaktadır.

36 Aya Varan Vade İmkânı ve Aylık 395 TL Taksit Fırsatı!

Banka-müşterisi-olmayanlar-için-de-geçerli!-Halkbank'tan-392-TL-taksitle-10-bin-lira-hızlı-kredi-anında-ATM'den-çekin

Ayda sadece 395,61 TL kredi taksiti ödeyerek 10.000 TL krediden anında yararlanmaya başlayabilirsiniz. 36 aya varan vade olanaklarından da yararlanarak bireysel nakit ihtiyaçlarınız için Halkbank’ın avantajlı ihtiyaç kredisi desteğinden yararlanabilirsiniz. Üstelik tahsis ücreti ödeyerek veya tahsis ücreti olmadan da bütçenize göre en uygun kredi seçeneklerinden yararlanabilir ve esnek ödeme seçenekleriyle ödemelerinizi yapabilirsiniz. Tahsis ücreti olmadan kullandırılacak kredi kapsamında faiz oranı yüzde 1,76 olarak uygulanmaktadır.

Halkbank 10.000 TL İhtiyaç Kredisi Başvurusu

Halkbank Hızlı Kredi kapsamında 10.000 TL’ye kadar olan ihtiyaç kredisi talepleri için anında başvuru fırsatı sunuyor. Bireysel İnternet Şubesi, Halkbank Dialog, Halkbank Mobil veya Web Sitesi üzerinden kredi başvurusu yapılabilir ve onaylı kredi ile anında yine dijital kanallar üzerinden kredi kullanımı gerçekleştirilebilir. Aynı gün içinde değerlendirilen kredi başvurusu sonucuna göre, SMS ile bilgilendirme yapılmaktadır. Kredi süreci ayrıca dijital kanallar üzerinden de takip edilebilmektedir.  

Yorumlar

Gelişmelerden Haberdar Olun

@