Halkbank Ekonomik İstikrar Kalkanı Paketi! 5 Destek Kredisi İle Emeklilere, Asgari Ücretli Çalışanlara İhtiyaç Kredisi

Halk Bankası ekonomik istikrar kalkanı paketi ile 5 farklı destek kredisini kullanıma sundu. Acil paraya ihtiyacım var, borcumu ödeyemiyorum diyenlere kredi!

Halkbank Ekonomik İstikrar Kalkanı Paketi! 5 Destek Kredisi İle Emeklilere, Asgari Ücretli Çalışanlara İhtiyaç Kredisi

Pandemi nedeni ile yaşanan dalgalanmada vatandaşa destek olmak için elini taşın altına koyan Halk Bankası ekonomik istikrar kalkanı paketi adı altında farklı çok sayıda destek kredisini kullanıma sundu. Başvurulara açılan kredi paketleri ile emeklilerden özel sektör çalışanlarına, kamu çalışanlarından eczacılara kadar farklı çok sayıda kişiye özel destek kredisi kullanma imkanı sunuldu.

Halk Bankası ihtiyaç kredisi kampanyaları yakından takip edilirken başvuruların sürdüğü kampanyalarda isteyen kişilere aylık eşit taksitli kredi ödeme imkanı sunulurken isteyen kişilere ise artan taksitli, azalan taksitli ya da 3 ayda bir ödemeli kredi kullanma seçenekleri sunulurken ödeme konusunda da kolaylıklar tanınmış oldu.

HALKBANK EKONOMİK İSTİKRAR KALKANI PAKETİ KAMPANYASI BAŞVURUSU DEVAM EDİYOR!

Kamu bankası olması nedeni ile diğer özel bankalardan farklı olarak vatandaşı destekleyen misyonu ilke edinen Halkbank pandemi destek kredisi ile dar durumda olanlara nakit para desteği sağlıyor.

halkbank-kampanyalar

Kampanyalar bölümünde yer alan ekonomik istikrar kalkanı paketi ile emekliler, sağlık çalışanları, kamu çalışanları, maaş müşterileri, profesyoneller ve özel sektör çalışanları içien farklı kredi destek paketleri uygulamaya alındı.

HALKBANK EMEKLİLERE ÖZEL DESTEK KREDİSİ! EMEKLİ İHTİYAÇ KREDİSİ

Pandemi döneminde sürekli olarak getirilen zorunlu kısıtlama kararlarından en fazla etkilenen grup arasında yer alan emeklilere özel olarak Halkban mutlu emekli kredisi ile özel kredi desteği sağlıyor.

emeklilere-kredi

Emeklilere özel ihtiyaç kredisi faiz oranı dosya masrafsız ve dosya masraflı olarak iki farklı kategoride verilirken 36 ay vadeli 100 bin lira ihtiyaç kredisi kullanan bir emeklinin ihtiyaç kredisi 3 bin 873 lira olarak gerçekleşecek.

ÖZEL SEKTÖR ÇALIŞANLARINA ÖZEL İHTİYAÇ KREDİSİ KAMPANYASI İLE ASGARİ ÜCRETLERİLE KREDİ DESTEĞİ

Özel sektörde çalışan kişilere yönelik verilen kredi desteği için 36 ay vadeli nakit para desteği sağlanırken kredi limiti ise 100 bin lira olarak sınırlandırılıyor.

özel-sektör-çalışanlarına-kredi

Düzenlenen kredi kampanyası için ihtiyaç kredisi faiz oranı yüzde 1,63 olarak uygulanırken 36 ay vadeli 100 bin lira kredinin aylık taksit tutarı 3 bin 895 lira olarak gerçekleşiyor.

HALKBANK KAMU ÇALIŞANLARINA, MEMURLARA ÖZEL İHTİYAÇ KREDİSİ DESTEĞİ KAMPANYASI!

Halk Bankası memur ve kamu çalışanlarına yönelik olarak başlattığı destek kredisi ile yüzde 1,63 faiz oranı ile kredi desteği sağlıyor.

kamu-çalışanlarına-kredi

Bu kampanyadan sadece kamu kurum ve kuruluşlarında çalışan kişiler ile bu kurum ve kuruluşlardan emekli olan kamu personelleri yararlanabiliyor.