Halkbank Genel Müdürü Osman Arslan Duyurdu: 225 Bin Liraya Kadar Faizsiz Kredi Başvuruları Başladı

Kamu bankaları arasında yer alan Halkbank 6 ay ertelemeli sıfır faizli kredi müjdesi verdi. Halkbank kadın girişimci kredisi ile kadınlara özel faizsiz kredi desteği başvuruları başladı....

Halkbank Genel Müdürü Osman Arslan Duyurdu: 225 Bin Liraya Kadar Faizsiz Kredi Başvuruları Başladı

Türkiye'nin en büyük bankaları arasında yer alan ve devlet bankası statüsü ile hizmet veren Halkbank KOSGEB kredileri, esnafa özel destek kredileri ve girişimci kredileri ile ekonomiye can suyu kredisi desteği vermeye devam ediyor. Sunulan özel destek kredilerini her geçen gün çeşitlendirmeye devam eden Halkbank yeni destek kredileri hakkında da bilgi verdi.

Halkbank Genel Müdürü Osman Arslan tarafından yapılan açıklama ile kadın girişimcilere yönelik olarak verilen destek kredileri hakkında bilgilendirmede bulunuldu. Kadınların ekonomiye olan desteklerini arttırmak ve kadınların da ekonomik bağımsızlıklarını elde etmelerini sağlamak amacı ile başlatılan kampanya kapsamında faizsiz ihtiyaç kredisi desteği verileceği ilan edildi.

HALKBANK FAİZSİZ KREDİ 2021 BAŞVURUSU BAŞLADI!

Halk Bankası Genel Müdürü Osman Arslan tarafından yapılan açıklama ile sıfır faizli destek kredisi müjdesi verildi. Arslan yapmış olduğu açıklama ile banka olarak ekonomiye desteklerini arttırarak devam ettireceklerini belirterek "Kadın girişimcilerimiz ayrıca, Hazine ve Maliye Bakanlığı destekli sıfır faizli kredilerden de faydalanabilmektedir. Örneğin; genç kadın girişimci, esnaf ve sanatkarlarımız için 100.000 TL limitli; en az 1 yıllık ustalık belgesine sahip kadın girişimci, esnaf ve sanatkarlarımız içinse 225.000 TL limitli, sıfır faizli kredi kullanma imkanı sunuyoruz" açıklamasında bulundu.

sıfır faizle kadın girişimci kredisi

KADIN GİRİŞİMCİLERE SIFIR FAİZLİ ESNAF KREDİSİ BAŞVURUSU İLE 225 BİN LİRAYA KADAR FAİZSİZ KREDİ MÜJDESİ!

Halk Bankası Kadın Girişimcilere Sıfır Faizli Esnaf Kredisi kampanyası ile en az 1 yıllık ustalık belgesine sahip olan ve o meslek kolunda son 1 sene içerisinde işletme kuran girişimci kadınlara 225 bin liraya kadar sıfır faizli esnaf kredisi verileceği açıklandı. KOSGEB uygulamalı girişimcilik eğitimi alan kadınlara yönelik ise belirlenen kredi limiti 100 bin TL olarak ilan edildi.

halkbank kadın girişimci kredisi kampanayas

HALKBANK KADIN GİRİŞİMCİ KREDİSİ DESTEĞİ NEDİR?

Kadınlara yönelik pozitif ayrımcılık ilkesi ile başlatılan kredi kampanyasında kadınların iş hayatına girmelerini teşvik etmek amacı ile verilen düşük faizli ya da faizsiz olarak verilen kredi paketleridir. Bazı kredi paketlerinden 6 ay ertelemeli kredi desteği sağlanırken bazı kredi paketlerinde ise sıfır faizli kredi desteği sağlanmaktadır.

SONRAKİ HABER