Halkbank İhtiyaç Kredisi İndirimini Duyurdu! Grup Grup Düşük Faiz Uygulayacak

Halkbank ihtiyaç kredisi faiz oranları düştü mü? Halkbank herkes için ve maaş müşterileri için sunulan kredi faizleri değişti mi? Halkbank 10.000 TL kredi nasıl ödenir? Ekim ayı oranları..

Finans 04.10.2021 - 11:42 04.10.2021 - 11:42 Mustafa KARAGÖZ

Ekim 2021 dönemi Halkbank ihtiyaç kredisi paketleri farklı gruplar halinde sağlanıyor. Banka iş dünyası ve sektöre göre özel kredi kampanyaları sunuyor. Ancak bankanın sağladığı krediler temel olarak ikiye ayrılıyor. Maaş müşterisi olanlar için sağlanan ihtiyaç kredileri ve maaş müşterisi olmayanlar için sağlanan ihtiyaç kredisi. 

HALKBANK İHTİYAÇ KREDİSİ PAKETLERİ

Halkbank tarafından ilan edilen yeni kredi paketlerinde; ilk kredi olanağı standart herkes için ilan edilen paket oldu. Bunun dışında maaşını Halkbank'tan alan özel sektör ve kamu çalışanlarına özel bir kredi olanağı sağlandı. Emekliler de Halkbank'tan kampanyalı kredi kullanabilecekler. Eczacılar için ise ayrı bir kredi paketi bulunuyor. 

Halkbank Herkes için İhtiyaç Kredisi Maliyetleri

Bireysel ihtiyaç kredisi adı altında sağlanan bu pakette müşteriler 50.000 TL'ye kadar kredi limiti sağlanabilir. Banka kredi faiz oranlarını yüzde 1.69 faiz oranıyla sağlarken bu oran kredi tahsis ücreti ödeyenler için geçerli olacak. Kredi tahsis ücreti ödemeyenler için kredi faizi biraz daha yüksek olacak. Kredi kullanımları sonrası ödeme planı Aylık eşit taksitli, Artan taksitli, Azalan taksitli, 3 ayda bir eşit taksitli, Serbest ödemeli olarak seçilebilecek. 

standart halkbank ihtiyaç kredisi ekim 4

Kamu Çalışanları ve Özel Sektör Çalışanları için Kredi Maliyeti

Kamu kurumlarında memur olarak çalışan yada özel sektörde çalışma hayatını sürdüren vatandaşlar Halkbank'tan daha uygun oranlarla kredi kullanabilecekler. İki grup için de ortak olan kredi paketinde faiz oranı yüzde 1.61 olarak uygulanır. Kredi limiti 100.000 TL'ye kadar çıkar. Ancak kredi ödemeleri 50.000 TL'ye olan paketlerde 36 ay vadeli, 50.000 TL'nin üzerinde olan paketler için ise 24 ay vadeli olur. 

kamu özel halkbank ihtiyaç kredisi ekim 4

Maaşını Halkbank'tan Alanlar için Halkbank İhtiyaç Kredisi

Halkbank maaş müşterisi olan herkese çok daha uygun faiz oranlarıyla ihtiyaç kredisi sağlıyor. Kredi paketine ilişkin bir açıklamada bulunan Halkbank "Maaşını Bankamız aracılığı ile alan müşterilerimizin tüm nakit ihtiyaçları için aylık %1,58’den başlayan faiz oranları ve bütçelerine uygun geri ödeme seçenekleriyle 0-50.000TL’ye kadar 36 ay, 50.001-100.000 TL'ye kadar 24 ay vadeli kredimizdir." bilgilerini verdi. İsteyenler kredi tahsis ücreti ödeyerek yüzde 1.58 faizle, isteyenler ise kredi tahsis ücreti ödemeden yüzde 1.61 faizle kredi kullanabilecekler. 

maaş halkbank ihtiyaç kredisi ekim 4

Halkbank kredi başvuruları hem dijital ortamda hemde şubelerden yapılabilir. İsteyenler bankanın resmi sitesinden ilan edilen numaraya kısa mesaj göndererek SMS ile de başvurusunu yapabilir. 

Gelişmelerden Haberdar Olun

@