Halkbank Konut Kredisi 7 Ekim Faiz Oranları, Kampanyalar, İndirimler

Halkbank 7 ekim güncel konut kredisi faiz oranları ve kampanyalar listelendi. Halkbank'tan konut kredisi kullanmak isteyecekler için son dakika gelişmeleri ve banka duyuruları Emlak365'te.

Finans 07.10.2021 - 10:59 07.10.2021 - 11:05 Mustafa KARAGÖZ

Konut kredisi faiz oranlarında indirim bekleyen vatandaşlar ilk olarak devlet bankalarının konut kredisi faiz oranlarını araştırıyorlar. Devlet bankalarının kampanyalı oranlarını incelemek isteyenler için emlak365.com olarak Halkbank'ın son duyurularını bir araya getirdik. 

HALKBANK HESAPLI EVİM KONUT KREDİSİ

Ev almak isteyenler için Halkbank Hesaplı Evim konut kredisi genel kredi ihtiyacını tüm yönleriyle karşılıyor. Diğer bankalara göre daha düşük faiz oranı, uzun vade ve esnek ödeme seçenekleri mevcut. İşte Halkbank'ın ekim ayının ilk haftası itibariyle sağladığı konut kredisi paketinde yer alan son oranlar. 

halkbank 7 ekim konut kredisi

Kredi Kampanyası: Halkbank Hesaplı Evim Konut Kredisi

Kredi Faiz Oranı: Aylık Yüzde 1.38

En Uzun Vade: 120 Ay Vadeli Ödeme Planı

Özel Avantajlar: Aylık kazanca göre 6 farklı esnek ödeme planı. 

HALKBANK CANIM EVİM KONUT KREDİSİ

Halkbank'ın ev alımlarında sunduğu bir diğer kampanya Canım Evim Konut Kredisi. Bankanın resmi sitesinden ilan edilen kredi özelliklerinde müşterilerin hangi imkanlarla kredi kullanabilecekleri bildirildi. 

halkbank 7 ekim konut kredisi 3

Kredi Kampanyası: Halkbank Canım Evim

Kredi Faiz Oranı: Aylık Yüzde 1.48

En Uzun Vade: 180 ay

Özel Avantajlar: Aylık yada 3 aylık ödeme planı. 

HALKBANK ENFLASYONA ENDEKSLİ KONUT KREDİSİ

Halkbank müşterilerine enflasyon oranları üzerinden kredi sağlıyor. Bu kredi türünde enflasyonun düşük olması faiz oranlarının düşük olacağı anlamına geliyor. Banka krediye dair açıklamasında "Önümüzdeki dönemlerde faizlerin düşmesini bekleyen ve kredi taksitlerinin buna göre güncellenmesi avantajından yararlanmak isteyen müşterilerimizin ev sahibi olmalarına olanak sağlayan değişken faizli konut kredisi ürünümüzdür." ifadelerine yer verdi. 

Kredi Kampanyası: Enflasyona Endeskli Konut Kredisi

Kredi Faiz Oranı: Şu anki enflasyon oranları ile aylık yüzde 1.82

En Uzun Vade: 120 ay

Özel Avantajlar: 6 veya 12 ayda bir faiz değişim periyodu.

halkbank 7 ekim konut kredisi 2

Halkbank müşterilerine ayrıca özel durumlara göre de konut kredisi sağluyor. Bu kapsamda şehit yakınları ve gazi vatandaşlarımız için banka Vefa Konut Kredisi paketini sunuyor. Bunun dışında TOKİ işlemleri ve kentsel dönüşüm alanlarında da Halkbank'ın yüksek limiti kredi olanakları mevcut. Banka son olarak anlaşma sağladığı firmaların projellerine özel konut kredisi imkanı sunuyor. 

Gelişmelerden Haberdar Olun

@