Halkbank O Kişiler İçin Harekete Geçti! Nakde Sıkışanlara En Az 1.000 TL En Çok 10 Bin TL Anında Kredi Verilecek!

Kamu bankaları nakde sıkışanlar için uygun finansman seçeneklerini duyurmaya devam ediyor. Halkbank 10 bin liraya kadar olan ihtiyaçları için uygun kredi dağıtacak!

Finans 19.05.2022 - 16:15 19.05.2022 - 16:15

Türkiye’nin önde gelen kamu bankası Halkbank, bireysel ihtiyaçlarını karşılamaları için nakit ihtiyacı olan vatandaşlara 10.000 TL’ye kadar kredi vermeyi hedefliyor. 36 aya varan vade imkanı ve düşük faiz oranları ile kullandırılacak kredi kapsamında rahat bir ödeme planı da oluşturulabilecek. Avantajlı oranlardan yararlanarak acil nakit ihtiyaçlarınız için anında Halkbank Hızlı Kredi başvurunuzu yapabilirsiniz.

1.000 TL’den 10.000 TL’ye Kadar Hızlı Kredi!

Halkbank’tan nakit ihtiyacı çekenlere en uygun ihtiyaç kredisi fırsatları sunulmaya devam ediyor. 1.000 TL’den 10.000 TL’ye kadar olan tüm nakit ihtiyaçları için vatandaşların Halkbank’ın Hızlı Kredi kampanyasından yararlanarak acil nakit ihtiyaçlarını çözüme kavuşturmaları sağlanacak. Kolay kredi başvurusu adımlarını takip ederek ihtiyacınız kadar olan finansman desteğinden hemen yararlanabilirsiniz.

Avantajlı Faiz Oranlarıyla İhtiyaç Kredisi

halkbank-harekete-gecti-halkbank-150-personel-alimi-yapacagini-duyurdu

10 bin TL’ye kadar olan bireysel tüm ihtiyaçları için vatandaşların Halkbank kredisinden yararlanmaları sağlanacak. 10.000 TL’ye kadar olan ihtiyacınız için tercih edeceğiniz kredi kapsamında 36 aya varan vade imkanı ve yüzde 1,71’den başlayan faiz oranları kredi verilmesi hedefleniyor. Aylık düşük taksitlerle 10 bin TL krediden yararlanarak birçok ihtiyacınızı kolayca karşılayabilirsiniz.

10.000 TL kredi için 36 ay vadede yapılan örnek hesaplamalara göre, aylık 395.61 TL taksit seçeneği ile rahat bir ödeme dönemi de oluşturulmaktadır. Düşük taksit ödemesi gerçekleştirerek rahatlıkla nakit sorunlarınızın çözümünü sağlamamanız mümkündür.

Halkbank Hızlı Kredi Başvurusu

Halkbank 10 bin TL kredi başvuru için Hızlı Kredi kapsamında vatandaşların dijital kanallar üzerinden anında işlem yapmaları mümkündür. Halkbank bireysel internet şubesi, mobil veya Dialog üzerinden üye olarak, Halkbank resmi web sayfasından ise üye olmadan anında kredi başvurusu yapılabiliyor. Onaylanan başvuru sonrasında Halkbank Bireysel İnternet Şubesi, Mobil Şube ve Dialog üzerinden şubeye gitmeden de kredinin kullanılması sağlanmaktadır. Üstelik kredi başvurusu ve kullanımı 7/24 yapılabilmektedir.  

Gelişmelerden Haberdar Olun

@