Halkbank TL vadeli mevduat hesap özel faiz oranlarıyla paranıza para katıyor

Türkiye’nin önde gelen kamu bankalarından Halkbank, mevduat hesabında da büyük avantajlar sunuyor. Birikimlerini TL mevduat hesabında tutmak isteyenler için Halkbank’tan kaçırılmayacak fırsat…

Finans 06.05.2022 - 17:25 06.05.2022 - 17:27 Duygu Dilan Duman

Türkiye bankacılık sektöründe milyonlarca bireysel ve ticari müşterisi bulunan Halkbank, TL vadeli mevduat hesabını duyurdu. Birikimlerini TL cinsinden mevduat hesabında değerlendirmek isteyenler, Halkbank’a başvuru yapmaya devam ediyor. Halkbank hem mobil şubeden hem de internet şubesi üzerinden vadeli TL mevduat hesabı açılış işlemlerini gerçekleştiriyor. Vatandaşlar ellerindeki TL varlıkları en iyi şekilde değerlendirmek için vadeli mevduat hesabına büyük ilgi gösteriyor.

Kredi kampanyaları ile bankacılık sektöründe adından sık sık söz ettiren Halkbank bu sefer vadeli TL mevduat hesap duyurusu ile gündeme geldi. Bankanın resmi web sitesi üzerinden yapılan duyuru ile Halkbank’ın alternatif dağıtım kanallarının sağladığı kolaylıklar sayesinde şubeye gitmeden, zaman kaybetmeden en hızlı ve güvenilir şekilde mevduat hesabı açılabiliyor. Birikimlerini daha karlı hesaplarda değerlendirmek isteyenler için Halkbank TL vadeli mevduat hesabı öne çıkıyor.

Halkbank Vadeli Mevduat Hesabının Avantajları

halkbank-konut-kredisi-en-uygun

Halkbank’tan alternatif dağıtım kanalları aracılığıyla vadeli mevduat hesabı açma alt limitleri açıklandı. Bankanın resmi web sitesindeki duyuruya göre en düşüş bin TL, bin USD ve bin EUR ile hesap açılırken en fazla 2 milyon TL, 500 bin USD ve 500 bin EURO mevduat hesabı açılabiliyor. Özel faiz avantajları sayesinde Halkbank müşterileri bu hesaplardan 1 günden 999 güne kadar kırık vadelerle hesap açarak birikimlerini değerlendirebiliyor. Halkbank TL vadeli mevduat hesabı, risksiz ve güvenli bir yatırım aracı olduğu için garantili getiri sağlıyor. Halkbank müşterileri bu hesap sayesinde yatırımlarını uzun vadede faiz oranlarındaki değişmelerden etkilenmeden kazanca dönüştürebiliyor.

Halkbank Vadeli Mevduat Faiz Oranları

İş günü içinde saat 17.00’ye kadar, yarım günlerde ise saat 12.00’ye kadar açılan Halkbank vadeli TL mevduat hesabında vade başı aynı gün sayılıyor. Hafta sonu veya resmi tatillerde ise bir sonraki iş günü vade başı olarak kabul ediliyor. Halkbank TL birikimlerinin en iyi şekilde değerlendirmek isteyen müşterilerine 41-91 gün vade seçeneğinde 100 bin TL’ye kadar 14.25 faiz oranı, 100 bin TL üzerinde 14.75 faiz oranı veriyor.

Yorumlar

Gelişmelerden Haberdar Olun

@