Halkbank'tan Bireysel Destek Kredisi Duyurusu Yapıldı! İşte 100 Bin TL Kredinin Maliyeti

Finansal destek arayışında olan vatandaşlara Halkbank'tan bireysel destek kredisi haberi geldi. Halkbank bireysel destek kredisi nasıl alınır? 

Finans 14.09.2021 - 00:45 14.09.2021 - 00:50 Engin Uzunoğlu

Finansal destek arayışında olan vatandaşlar bankaların destek kredisi kampanyalarını araştırıyorlar. Mevcut ekonomik şartların ağırlığından dolayı bütçeleri sarsılan vatandaşlar bütçelerine denge getirerek ekonomik sorunlarına çözüm bulabilmek amacıyla kredi imkanlarını zorluyorlar. Bu durumda olan müşterileri için Halkbank'tan güzel bir kredi müjdesi geldi. 

HALKBANK BİREYSEL DESTEK KREDİSİ NEDİR?

Halkbank bireysel destek kredisi kampanyası kapsamında müşterilerin bakit ihtiyaçlarına kapsamlı bir çözüm bulunuyor. Müşterilerden kredi teminatı karşılığında konut ipoteği alınıyor. Bu şekilde müşterilere verilen kredi ile nakit ihtiyaçları ortadan kaldırılıyor. Halkbank tarafından yapılan açıklamaya göre bireysel destek kredisi Martgage Yasası kapsamında kullandırılıyor. 

Halkbank bireysel destek kredisi kampanyası ile konutlarını ipotek olarak gösteren müşterilere uzun vadelerde nakit desteği veriliyor. Bu nakit desteği de cazip faiz ve kolay ödeme seçenekleri ile müşterilere tanımlanıyor. 

KREDİ KAMPANYASININ ÖZELLİKLERİ NELERDİR?

Halkbank bireysel destek kredisi kampanyası kapsamında kullandırılan kredinin azami vade süresi 36 aydır. Müşteriler en fazla 36 ay vade ile kredi çekebilmektedir. Ayrıca teminat olarak gösterilen konut üzerinde birinci dereceden ipotek uygulanmaktadır. Bu şartlar eşliğinde Halkbank müşterilerine uygun maliyetlerle nakit desteği sağlanmaktadır. 

NE KADAR KREDİ ÇEKİLEBİLİR?

Halkbank bireysel destek kredisi kampanyası ile müşterilere ne kadar kredi verilebileceği merak ediliyor. Banka tarafından yapılan açıklamada kredi üst limiti hakkında bilgi verildi. Buna göre bu kredi için teminat olarak gösterilecek olan konutun ekspertiz değerine bakılıyor. Banka tarafından lisanslı konut değerleme şirketleri tarafından hazırlatılacak olan ekspertiz raporunda konutlar için belirlenen ekspertiz değerinin yüzde 80'i oranında bireysel destek kredisi veriliyor. 

HALKBANK BİREYSEL DESTEK KREDİSİ AYLIK FAİZ ORANI YÜZDE KAÇ?

Halkbank bireysel destek kredisi kampanyası kapsamında verilen nakit desteği için müşterilerin faiz maliyetleri de açıklandı. Buna göre müşteriler 36 ay vadeli olarak kullanabilecekleri bu kredi için aylık yüzde 1,63 kredi faizi ile karşılaşıyorlar. Bu kredi faizi ile Halkbank'ın ihtiyaç kredisi faiz oranı aynı olduğu görülüyor. 

100 BİN TL BİREYSEL DESTEK KREDİSİ MALİYET HESAPLAMASI

halkbank bireysel destek kredisi hesaplama

Halkbank'tan bireysel destek kredisi kullanmak için başvuran müşterilere aylık yüzde 1,63 kredi faizi uygulanıyor. 36 ay vadeli 100 Bin TL bireysel destek kredisi kullanan Halkbank müşterileri bankaya aylık 3.844 TL kredi taksiti ödüyorlar. 

Gelişmelerden Haberdar Olun

@