Halkbank'tan Esnaflara ve Kadın Girişimcilere Faizsiz Kredi Desteği

Halkbank faizsiz kredi destek paketleri ile kadın girişimcilere ve esnaflara can suyu kredisi vermeye devam ediyor.

Finans 10.04.2022 - 08:22 10.04.2022 - 08:22 Gülcan Özer

Kamu bankaları ellerini taşın altına bir kere daha koydu, Hakbank bayram öncesi faizsiz kredi müjdesi verdi. Halkbank Genel Müdürü Osman Arslan yapmış olduğu açıklama ile vatandaşın kara gün dostu olmaya devam edeceklerini açıklarken ekonomiyi destek için faizsiz kredi vereceklerini duyurdu. 

Halk Bankası faizsiz destek kredisi ile seçilen pakete göre değişmekle beraber KOSGEB destekli sıfır faizli, 6 ay ertelemeli ve 275 bin liraya kadar nakit para desteği sağlayacak. Sunmuş olduğu kredi seçenekleri ile en uygun kredi veren bankalar sıralamasında ilk sırada yer alan devlet bankaları aynı zamanda ekonomiye can suyu da veriyor. 

HALKBANK KREDİ MUSLUKLARINI SONUNA KADAR AÇTI! FAİZSİZ DESTEK KREDİSİ MÜJDESİ AÇIKLANDI

Türkiye'nin en büyük bankaları arasında yer alan ve güçlü bilançosu ile güven veren Halkbank aynı zamanda kamu bankası olmasının da verdiği güçle de kar amacı gütmeden vatandaşların, esnafın ve KOBİ'lerin yanında olmaya devam ediyor. Şu anda uyguladığı faiz oranları ile en uygun konut kredisi, ihtiyaç kredisi ve taşıt kredisi veren banka olmayı başaran Halkbank aynı zamanda sıfır faizli destek kredileri ile de ilgi görüyor. 

faizsiz halkbank kredisi

Verilen kredilerden yararlanmak isteyen kişiler aranılan koşulları taşımaları durumunda 6 aya kadar ödemesiz dönemli olmak üzere sıfır faizle kredi çekebiliyor. 

kadın girişimci faizsiz kredi

HALK BANKASI KADIN GİRİŞİMCİLERE SIFIR FAİZLİ ESNAF KREDİSİ!

Halkbank Genel Müdürü Osman Arslan tarafından açıklanan kadın girişimci kredisi paketi ile KOSGEB Uygulamalı Girişimcilik Eğitimini tamamlayan 30 yaş altı kadın girişimcilere 100 bin liraya kadar sıfır faizli destek kredisi verileceği ilan edildi. 

sıfır faizli esnaf kredisi-2

HALKBANK FAİZSİZ ESNAF KREDİSİ! ESNAFLARA FAİZSİZ KREDİ VERİLİYOR MU?

Esnafın kara gün dostu olmaya devam eden Halkbank Kaybolmaya Yüz Tutan Meslek Kollarında Faaliyet Gösterenlere Kredi, Ustalık Belgesi Sahibi olup Yeni İşyeri Kuran Girişimci Esnaf ve Sanatkarlara Kredi ile Genç Girişimci Esnaf ve Sanatkarlara Kredi olmak üzere toplam 3 pakette esnafa 275 bin liraya kadar ertelemeli ve 100 bin liraya kadar faizsiz kredi desteği sağlıyor. 

kadın grişimici kreisi

HALKBANK KADIN GİRİŞİMCİ KREDİSİ İLE 6 AY ERTELEMELİ KREDİ KİMLERE VERİLİR?

Halk Bankası kadın girişimcilik kredisi paketinde iş kurmuş kadın girişimcilere işlerini büyütmelerini sağlamak adına düşük faizli kredi desteği sağlayacağını ilan etti. İlk defa iş kuracak kadınlara ya da kurmuş olduğu işyerini büyütmek isteyen kadınlar bu paketten yararlanabiliyor. 

Kredi başvuruları Halkbank mobil şube, internet şubesi ve Halkbank şubeleri üzerinden yapılabiliyor. 

Haber Kaynağı: Emlak365.com

Yorumlar

Gelişmelerden Haberdar Olun

@