Halkbank'tan faizsiz SGK kampanyası! 30 Haziran'a kadar başvuru yapmak gerek

Halkbank Paraf Kart üzerinden başlattığı bir kampanya ile SGK ödemelerine faizsiz 3 taksit avantajı sağlayacağını duyurdu. Vatandaşlar kampanya ile ödemelerini 3'e bölerek ödeyebilecekler.

Finans 27.04.2022 - 17:01 27.04.2022 - 17:01 Mustafa Karagöz

Emlak365.com - Halkbank müşterilerine çok farklı kampanyalar sunmaya devam ediyor. Müşterilerinin ödemelerine kredi destekleri ile aracı olan banka bunun dışında Paraf Kart ile yapılacak olan ödemelere ek seçenekler sunuyor. Bankanın yaz dönemi için başlattığı kampanyalardan bir tanesi de SGK ödemeleri için oldu. 

SGK'YA ÖDEME YAPACAK OLANLAR DİKKAT! HALKBANK'IN KAMPANYASI VAR

Halk Bankası, Paraf Kredi Kartı kullanan müşterilerinin Sosyal Güvenlik Kurumuna yapacağı ödemeleri istemeleri durumunda taksitlendirme hakkına sahip olacağını açıkladı. Banka kampanya için belli bir ödeme limiti açıklarken bunun dışında kampanya sürecinin 2 ay olduğunu açıkladı. 

Müşterilerin kampanyadan nasıl, hangi limitle ve ne zamana kadar faydalanacaklarını açıklayan Halk Bankası "30 Haziran 2022 tarihine kadar Paraf ile sgk gov tr üzerinden gerçekleştirilecek olan 300TL – 500.000 TL arası SGK prim ödemelerinize otomatik olarak 3 taksit yansıtılacaktır." açıklamasında bulundu. 

Kampanya her Paraf kartı için geçerli olmayacak. Hangi kart türünün taksit avantajından yararlanacağına dair banka; Paraf, Parafly, Paraf Business, Paraf Kobi, Eczacı Paraf Kobi ve Paraf Esnaf kartlarının kampanya dahilinde olduğunu bildirdi. Bu kartlar ile sgk gov tr adresinden yapılacak ödemelerde işlem ücret tahsil edilecek. Bu ücretin ne kadar olacağına ilişkin ise "Kampanyamızda üst limit, %2,5 Hizmet Ücreti eklenmiş şekli ile 500.000 TL olarak uygulanmaktadır.

Hizmet ücreti eklenmiş olarak 500.000 TL üzerindeki işlemler kampanyaya dahil olamayacaktır." bilgisi verildi. Halk Bank kampanyaya dair açıklamasının sonunda ise müşterilerin ParafPara ve sanal kartların kampanya dahil olmadığını bu kartlarla yapılan işlemlerde taksit avantajı olmadığını duyurdu. 

Yorumlar

Gelişmelerden Haberdar Olun

@