Hayalinizdeki Aracın Kapısını Açacak Kredi QNB Finansbank'ta!

Araç sahibi olmak isteyen kişiler taşıt kredisi kampanyalarını yakından takip ederken süreçte bir müjde de QNB Finansbank'tan geldi.

Finans 23.07.2021 - 18:00 25.07.2021 - 11:22 Gülcan Özer

Araba satın almak isteyen kişiler yükselen araç fiyatları nedeni ile zorlanırken bir yandan da yüksek taşıt kredisi faiz oranları ile mücadele etmek zorunda kalıyor. Araç sahibi olmak isteyen ancak bunun için yeteri kadar nakit para birikimi olmayan kişiler en uygun kredi veren banka ve en düşük araç kredisi faiz oranı rakamını araştırıyor. 

Bankaların araç kredisi faiz oranları giderek yükselmeye devam ederken QNB Finansbank taşıt kredisi kampanyası başlattı. Standart taşıt kredisi kampanyası ile hayalinizdeki aracın kapısı önünde sloganını kullanan Finansbank planları olan kişilerin hayallerini gerçekleştiriyor. 

FİNANSBANK'TAN AYAKLARI YERDEN KESEN ARAÇ KREDİSİ 

Bankacılık Düzenleme ve Denetleme Kurumu BDDK tarafından yapılan düzenleme sonrasında 48 ay vadeli taşıt kredisi veren QNB Finansbank uygun faiz oranları ile araba sahibi yapıyor. 

Masrafı içinde kredi kullanma imkanı sunan Finansbank bu sayede kredi masraflarını da taksitlendirme imkanı sağladı. Ödeme planını kişiselleştirme imkanı tanıyan Finansbank sunduğu bu avantajlara ek olarak sabit ve değişken faizli ödeme planı da sağlıyor. 

taşıt kredisi -1

FİNANSBANK TAŞIT KREDİSİ FAİZ ORANI YÜZDE KAÇ?

Araba sahibi olmak isteyen kişiler için Finansbank taşıt kredisi faiz oranı olarak yüzde 1,79 seviyesinden başlayan faiz oranı seçeneği sunuyor. Taşıt kredisi vadesi olarak ise 48 ay vade seçeneği bulunuyor. 48 ay vadeli 50 bin lira taşıt kredisi çeken bir kişinin aylık taksit tutarı ise bin 679 lira olarak gerçekleşiyor. 

FİNANSBANK TAŞIT KREDİSİ BAŞVURU ŞARTLARI NELER?

QNB Finansbank araç kredisi başvurusu için kişinin reşit olması yani 18 yaşını doldurmuş olması şartı aranıyor. Buna ek olarak söz konusu kredi paketi sadece Türk Lirası üzerinden veriliyor. Hem binek hem de ticari araç alımı için verilen kredi paketinde satın alınan aracın teminat olarak gösterilmesine de olanak sağlanıyor.

Bu sayede çok daha kolay bir şekilde kredi onayı alınması sağlanıyor. Sıfır araç alımı için çekilen kredilerde direkt 48 ay vadeli kredi verilirken yine 5 yaşa kadar olan ikinci el araç kredisi için 5 yıl vadeli kredi kullanma imkanı sunuluyor. Taşıt kredisi başvrusu şubeler üzerinden yapılıyor.

Gelişmelerden Haberdar Olun

@