Hem Sıfır, Hem 2. EL Araç Alacaklara Vakıfbank 3 Ay Ödemesiz Dönemli Taşıt Kredisi Veriyor!

Yükselen araç fiyatları nedeni ile hemen araba almak isteyen ancak yeteri kadar nakit parası olmayan kişilere Vakıfbank şimdi al Eylül 2022'de öde taşıt kredisi kampanyası başlattı!

Finans 24.05.2022 - 16:24 24.05.2022 - 16:24 Gülcan Özer

Araç fiyatları giderek yükselmeye devam ederken para biriktirerek vakit kaybetmek ve yükselen fiyatlar nedeni ile zarar etmek istemeyen kişilere yönelik olarak Vakıfbank en uygun taşıt kredisi kampanyası ile sahaya indi. Hem sıfır araç hem de ikinci el taşıt kredisi paketleri lie destek veren banka aynı zamanda isteyen kişilere ilk taksit ödemesini 3 ay öteleme imkanı sundu. 

Düzenlenen kampanyadan yararlanarak arabasını hemen satın alan kişiler ilk taksit ödemesine ise Eylül ayında başlayacaklar. Vakıfbank taşıt kredisi kampanyasından yararlanan kişiler hem sıfır hem de 2. el araç alma imkanına kavuşacaklar. İkinci el araç almak isteyen kişiler aynı zamanda Vakıfbank tarafından kullanıma sunulan güvenli araç alım sisteminden de yararlanabilecekler. 

VAKIFBANK SIFIR TAŞIT KREDİSİ KAMPANYASI! 

Sıfır araç almak isteyen kişilere yönelik olarak Vakıfbank yüzde 1,59 seviyesinden başlayan oranlarla 48 aya kadar vadeli taşıt kredisi desteği sağlıyor. Kredi onay alan kişiler ilk taksit ödemelerini 3 aya kadar öteleme imkanına sahip bulunurken kredi vadesi satın alınacak olan aracın tutarına göre belirleniyor. Kampanyadan yararlanmak isteyen kişiler başvurularını Vakıfbank şubeleri ya da Vakıfbank internet şubesi üzerinden yapabilecek. 

vakıfbank sıfır araç kredisi

Sıfır araç kredisi paketinden yararlanarak taşıt satın alan kişiler 48 ay vadeli 100 bin TL kredi çekmeleri durumunda bankaya aylık 3 bin 199 TL taksit ödeyecekler. 

vakıf 2. el oranları

VAKIFBANK İKİNCİ EL TAŞIT KREDİSİ! 2.EL ARAÇ KREDİSİ FAİZ ORANI YÜZDE KAÇ?

İkinci el araç almak isteyen kişilere de Vakıfbank yüzde 1,59 başlangıç seviyesi imkanı sunarken bu kredi paketinden yararlanmak isteyen kişiler ön rehin teminatı hizmeti sayesinde güvenli ödeme imkanı da yakalıyorlar. Böylelikle son dönemde sık sık yaşanan dolandırıcılık olaylarına karşı hem arabasını satan, hem de araba satın almak isteyen kişi koruma altına alınmış oluyor. Tescil işleminin yapılması ile beraber Vakıfbank GASS sistemi üzerinden belirlenen satış fiyatı satıcı tarafın hesabına banka tarafından aktarılır ve onay işlemine kadar güvenli banka hesabında saklanır. Böylelikle her iki tarafında mağdur olması önlenmiş olur. Bu pakette de 3 ay ertelemeli kredi çekme imkanı sunulmaktadır. 

Haber Kaynağı: Emlak365.com

Gelişmelerden Haberdar Olun

@